ул. Академика Филатова, 86, Одесса, Украина
+380 (68) 873-37-74
вверхвниз
-40%11 дней
2P 57 модулей 1метр SCHNEIDER ELECTRIC Шина гребенчатая штыревая 10390, для автоматов, соединительная гребенка
- Готово к отправке
- Код: 10390
915 ₴
549 ₴
+380 (68) 873-37-74
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание товара
ШИНКА ГРЕБІНЧАСТА ДЛЯ ВА63 2П 1 МЕТР
10390
Технічні характеристики
| Діапазон | Domae |
|---|---|
| Тип виробу або компоненту | Гребінчаста шинка |
| Спосіб кріплення | Горизонтальний |
| Категорія аксесуара/запасної частини | Аксесуар для підключення |
| Опис рядків | 1L + N |
| Довжина в модулях 18 мм | 57 |
| Стандарти | МЕК 60664 МЕК 60439-1 |
| Кількість шляхів | 28 пінів N + 1 Л |
|---|---|
| Конфігурація полюсів | 1 x 1P + N 1 x 2P |
| Крок підключення | 18 мм |
| Тип конектора | Клема |
| Відстань між лініями | 36 мм |
| Ізоляція | Ізольований |
| Опис виробу | Відрізний |
| [Ie] номінальний робочий струм | 63 А на 40 °C |
| [Ue] номінальна робоча напруга | 230 В змінний струм Ph/N 400 В змінний струм Ph/Ph |
| [Ui] номінальна напруга ізоляції | 500 В змінний струм відповідно до МЕК 61439-1 |
| Місце встановлення | Верхній на клеми тунельного типу |
| Кількість модулів Ш = 9 мм | 114 |
| Ширина | 1000 мм |
| Колір | Світлий сірий (RAL 7035) |
| Сумісність серії | Easy9 (Easy9 MCB) Easy9 (Easy9 RCBO) Easy9 (Easy9 RCCB) Easy9 (Перемикач Easy9) Domae |
| Вогнестійкість | 850 °C ( 30 с ) відповідно до МЕК 60695-2-1 |
|---|---|
| Ступінь забруднення | 3 |
| Тип 1 упаковки | PCE |
|---|---|
| Кількість одиниць у 1 упаковці | 1 |
| Висота 1 упаковки | 1,5 см |
| Ширина 1 упаковки | 2,5 см |
| Довжина 1 упаковки | 101,7 см |
| Вага 1 упаковки | 414,0 г |
| Тип 2 упаковки | BB1 |
| Кількість одиниць у 2 упаковці | 20 |
| Висота 2 упаковки | 103,0 см |
| Ширина 2 упаковки | 10,0 см |
| Довжина 2 упаковки | 10,0 см |
| Вага 2 упаковки | 8,58 кг |
| Тип 3 упаковки | P12 |
| Кількість одиниць у 3 упаковці | 520 |
| Висота 3 упаковки | 92,0 см |
| Ширина 3 упаковки | 80,0 см |
| Довжина 3 упаковки | 120,0 см |
| Вага 3 упаковки | 235,08 кг |
| Гарантія | 18 місяців |
|---|
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Schneider Electric |
| Страна производитель | Германия |
| Тип элемента крепежа кабеля | Гребенка |
| Наличие изоляции | Да |
| Длина | 1000 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Материал изделия | Медь |
| Цвет элемента крепежа | Красный |
| Тип наконечника | Штырь |
| Цвет изоляции | Белый |
| Конструкция | Прямая |
| Одноразовое соединение | Нет |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики | |
| Максимальный ток | 63 А |
Спецификация
Информация для заказа
- Цена: 549 ₴
- Способ упаковки: В упаковке




