-20%DigiTOP Реле напряжения VP-16AR c защитой в розетку Диджитоп, отсекатель скачков напряжения, защитный барьер для оборудования
- Готово до відправки
866 ₴
692,80 ₴
Реле напруги – VP-16AR
Оновлена версія реле напруги в розетку. Пристрій призначений для захисту споживачів від підвищеної або зниженої напруги в мережі. Реле запобігає виходу з ладу і продовжує термін експлуатації електрообладнання.
Нова версія реле отримала новий корпус з АБС та ПК пластику, захисні шторки та гістерезис для напруги. Гістерезис напруги необхідний, щоб унеможливити багаторазові вимкнення, коли напруга коливається близько значення встановленої межі.
Основні характеристики:
- Індикація чинного значення напруги
- Робота з джерелами напруги з нестабільною частотою (генератори тощо)
- Точне цифрове керування налаштуваннями
- TrueRMS
Опис
Нічого зайвого
Забудьте про складнощі підключення. Просто встанови в розетку і підключи через пристрій свою техніку – готово! Захист вже працює.
Нічого зайвого
Корпус виготовлено з комбінації АБС та ПК пластику. Додано захисні шторки.
Гістерезис напруги
Гістерезис напруги необхідний, щоб унеможливити багаторазові вимкнення, коли напруга коливається близько значення встановленої межі.
Додаткова інформація
| Вимірювана напруга |
50-400B |
|---|---|
| Номінальний струм навантаження |
12A |
| Максимальний струм навантаження |
16A |
| Час відключення по верхній межі |
не більше 0,02 сек |
| Час відключення за нижньою межею |
120-170В – 1 сек, 120В і менше – 0,02 сек |
| Верхня межа відключення за напругою (програмується) |
230-270B |
| Нижня межа відключення за напругою (програмується) |
120-220B |
| Час затримки включення (програмується) |
5-600 сек |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DigiTOP |
| Країна виробник | Україна |
| Похибка вимірювання | 1 % |
| Час спрацьовування | 0.02 сек |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Перетин проводів, що підключаються | 1.5 кв.мм |
| Тип монтажу | У розетку |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Дисплей | Так |
| Індикація | Цифрова |
| Колір світлодіода | Червоний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Термін служби | 20 років |
| Технічні характеристики | |
| Кількість фаз | 1 |
| Номінальний струм | 16 А |
| Максимальний струм | 16 А |
| Номінальна напруга котушки | 220 В |
| Мінімальна напруга спрацьовування | 120 В |
| Максимальна напруга спрацьовування | 270 В |
| Максимальна потужність | 3600 Вт |
- Ціна: 692,80 ₴
- Спосіб упаковки: В коробке - устройство, инструкция с паспортом






