-20%Перемикач фаз DigiTOP PS-40A M6R, Діджітоп, вибір пріоритетної фази
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
3 473 ₴
2 778,40 ₴
Показати оптові ціниНовинка 2024 року!
Перемикач фаз PS-40A M6R призначений для живлення промислового та побутового однофазного навантаження 220/230 В 50 Гц від однієї з фаз трифазної мережі, для забезпечення живлення особливо відповідального однофазного обладнання від найякіснішої фази та захисту його від підвищеної або зниженої напруги.
Прилад керується мікроконтролером, який аналізує напругу в трифазній електромережі та зображає актуальні показники на цифрових індикаторах для кожної фази. Комутація виходу на навантаження здійснюється електромагнітним реле. Живлення приладу здійснюється від контрольованих фаз.
Програмовані параметри:
- допустимі рамки перемикання/вимкнення за напругою
- пріоритетна фаза
- час затримки увімкнення
- час затримки перемикання на резервну фазу
- час затримки повернення на пріоритетну фазу
Технічні характеристики
| Номінальний струм навантаження |
40A |
|---|---|
| Максимальний допустимий струм навантаження |
50A |
| Вимірювана напруга |
50-400 В (50 Гц) |
| Час перемикання верхнім краєм, сек |
не більш ніж 0,02 |
| Час затримки перемикання по нижній межі (120 В < U вим < U вст), сек |
1-10 |
| Час перемикання нижнім краєм (<120 В), сек |
не більш ніж 0,02 |
| Верхня межа вимкнення/перемикання |
210-270В |
| Нижня межа вимкнення/перемикання |
120-200В |
| Пріоритетна фаза |
L1,L2,L3,OFF |
| Час затримки увімкнення (крок 5 сек) |
5-600 сек |
| Час затримки повернення на пріоритетну фазу, сек |
5-120 |
| Похибка вимірювання |
не більш ніж 1% |
| Розмір корпусу, модулів по 17,5 мм |
6 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DigiTOP |
| Країна виробник | Україна |
| Похибка вимірювання | 1 % |
| Час спрацьовування | 0.02 сек |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Перетин проводів, що підключаються | 10 кв.мм |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Дисплей | Так |
| Індикація | Цифрова |
| Колір світлодіода | Червоний |
| Контроль послідовності фаз | Так |
| Контроль пропадання фази | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Термін служби | 20 років |
| Технічні характеристики | |
| Кількість фаз | 3 |
| Номінальний струм | 40 А |
| Максимальний струм | 50 А |
| Номінальна напруга котушки | 380 В |
| Мінімальна напруга спрацьовування | 120 В |
| Максимальна напруга спрацьовування | 270 В |
| Максимальна потужність | 8800 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 105 мм |
| Висота | 90 мм |
| Ширина | 67 мм |
- Ціна: 2 778,40 ₴




