ул. Академика Филатова, 86, Одеса, Україна
+380 (68) 873-37-74
Магазин 220Vip
вверхвниз

DigiTOP VP-16AS Реле контролю напруги, у розетку Діджітоп, бар'єр, захист від перенапруги, розеткове
- Готово до відправки
650 ₴
+380 (68) 873-37-74
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Реле напруги DigiTOP VP-10AS
Реле напруги VP-10AS призначене для захисту електрообладнання та побутової техніки від не допустимих перепадів напруги. Пристрій постійно аналізує напругу в мережі та у разі виходу напруги за встановлені межі відбувається вимкнення під'єднаних приладів. Навантаження вмикається автоматично після повернення напруги у встановлений діапазон. Користувач встановлює необхідні верхню та нижню межі напруги та час затримки на увімкнення. Затримка на увімкнення необхідна для електрообладнання (холодильників, кондиціонерів тощо), якому є недоречними короткочасні вимкнення живлення.
Програмовані параметри:
- значення нижньої та верхньої межі вимкнення за напругою
- час затримки увімкнення
Технічні характеристики
- Максимальний допустимий струм навантаження 10A
- Виміряна напруга 50-400 В (50 Гц)
- Час вимкнення верхнім краєм 0.02 сек
- Час вимкнення нижнім краєм 1(120-170В), 0,02(120 В і менше) сек
- Верхня межа вимкнення 210-270 В
- Нижня межа вимкнення 120-200 В
- Час затримки увімкнення (крок 5 сек) 5-600 сек
- Монтаж В розетку
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DigiTOP |
| Країна виробник | Україна |
| Похибка вимірювання | 1 % |
| Час спрацьовування | 0.02 сек |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Перетин проводів, що підключаються | 1.5 кв.мм |
| Тип монтажу | У розетку |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Дисплей | Так |
| Індикація | Цифрова |
| Колір світлодіода | Червоний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Термін служби | 10 років |
| Технічні характеристики | |
| Кількість фаз | 1 |
| Номінальний струм | 16 А |
| Максимальний струм | 16 А |
| Номінальна напруга котушки | 220 В |
| Мінімальна напруга спрацьовування | 120 В |
| Максимальна напруга спрацьовування | 270 В |
| Максимальна потужність | 3600 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴
- Спосіб упаковки: У коробці — пристрій, інструкція з паспортом



