ПОЗВИНИ ТА ПОЛУЧІ СКИДКУ — НА КОЖНИЙ ПЕРЕМИК ФАЗ! АБОСТАВЛЯЙ ЗАЯВКУ!
ОПИС ТОВАРУ
Перемикачі фаз DigiTOP призначені для живлення промислового та побутового однофазного навантаження 220/230 В 50 Гц від однієї з фаз трифазної мережі, для забезпечення живлення особливо відповідального однофазного обладнання від найякіснішої фази та захисту його від підвищеної або зниженої напруги. Прилади керуються мікроконтролером, який аналізує напругу в трифазній електромережі та зображає активні значення на цифрових індикаторах для кожної фази. Комутація виходу на навантаження здійснюється електромагнітним реле. Живлення приладів походить від контрольованих фаз. Допустимі межі перемикання/вимкнення за напругою, пріоритетна фаза, час затримки вмикання, час затримки перемикання на резервну фазу та час затримки перед поверненням на пріоритетну фазу встановлюються користувачем. Усі встановлені значення зберігаються в енергонезалежній пам'яті.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
" - Вимірювана напруга на кожній фазі, В: 50-400
- Час перемикання за верхньою межею, сек: не більш ніж 0,02
- Час перемикання по нижній межі (<120 В), сек: не більш ніж 0,02
- Похибка вольтметра, %: не більш ніж 1
- Номінальний струм на контактах реле*, А: 40
- Ступінь захисту приладу: Ip-20
- Контроль виходу від «залипання» контакту: є
* - у разі активного навантаження
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DigiTOP |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Україна |
| Дисплей | Так |
| Похибка вимірювання | 1 % |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Термін служби | 10 років |
| Індикація | Цифрова |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Час спрацьовування | 2 сек |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Колір світлодіода | Червоний |
| Перетин проводів, що підключаються | 10 кв.мм |
| Контроль послідовності фаз | Так |
| Контроль пропадання фази | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Ширина | 64 мм |
| Довжина | 122 мм |
| Технічні характеристики | |
| Максимальна потужність | 8800 Вт |
| Кількість фаз | 1 |
| Номінальна напруга котушки | 380 В |
| Номінальний струм | 40 А |
| Максимальний струм | 50 А |
| Мінімальна напруга спрацьовування | 120 В |
| Максимальна напруга спрацьовування | 270 В |
- Ціна: 2 605 ₴
- Спосіб упаковки: У коробці — пристрій, інструкція з паспортом

