ул. Академика Филатова, 86, Одеса, Україна
+380 (68) 873-37-74
На сайте указаны и розничные цены. Оставляйте заявку или звоните - получайте гарантированную скидку!
вверхвниз

Провідник круглий 8 мм, бухта 125 м FT 40-60 мкм OBO Bettermann дріт блискавки оцинкована сталь катанка
- В наявності
- Код: 5021081
10 762,50 ₴
+380 (68) 873-37-74
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Круглий провідник з оцинкованої сталі
• відповідно до стандарту DIN EN 62561-2 (ГОСТ Р МЕК 62561.2-2014);
• відповідає вимогам стандарту VDE 0185-305 (ГОСТ Р МЕК 62305);
• RD 10 також може бути прокладений у ґрунті;
• цинкове покриття: 350 г/м2 (приблизно 50 мкм).
Технічні дані
| Тип виробу | RD 8-FT |
| Номінальний розмір Ø | 8 мм |
| Стандартна бухта | 50 |
| Ізольоване виготовлення з високою пробивною напругою | немає |
| Кількість окремих дротів | 1 |
| Властивість матеріалу | Інше |
| Оболонка матеріалу | без |
| Нормальна обойма | 125 ca. m |
| Поперечний переріз | 50 мм2 |
| Позначення матеріалу | Сталь |
| Поверхня | Гаряче цинкування методом занурення |
Габаритні розміри
| Діаметр | 8 мм |
| Розмір D | 8 мм |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OBO Bettermann |
| Країна виробник | Німеччина |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 762,50 ₴
- Спосіб упаковки: У коробці/в поліетелії










