
Нагрівальний мат 3м2 Warme Twin mat 450Вт, тепла підлога під плитку, кабельний, електричний нагрівальний кабель
- Готово до відправки
- Код: 21060
5 238 ₴
Дорогие покупатели - интернет магазин www.220vip.com.ua , всегда старается предоставить лучшую цену своим клиентам - сделать скидку, бесплатную доставку, предложить что-то в подарок!=)
Бывают случаи - когда таймер скидки (акции) на данный товар истек и его попросту не успел обновить персонал магазина, и текущая цена начинает кусаться! Убедительная просьба - если Вы собираетесь сделать покупку данного товара не у нас, позвоните нам и прежде - узнайте свою "индивидуальную" цену=)
ОПИСАНИЕ ТОВАРА:
WÄRME TWIN MAT – НЕМЕЦКИЙ ДВУХЖИЛЬНЫЙ МАТ ДЛЯ ТЕПЛОГО ПОЛА
Площадь обогрева от 0,5 м² до 15 м²
Гарантія 20 років (повна)
Комплектація нагревательний мат, гофротрубка
Країна виробник Warme (Німеччина)
Монтаж В плитковий клей 1-2 см; В стяжку 3-5 см
Тонкий двожильний екранований нагрівальний кабель, попередньо закріплений на полімерну сітку. З заводським з'єднанням з холодним інсталяційний кабель для підключення до термостата. Ідеально підходить для комфортного обігріву підлоги безпосередньо під плиткою. Може використовуватися як для житлових, так і для інших приміщень.
Технічні характеристики:
Номінальна напруга, В 230
Максимальна робоча температура зовнішньої оболонки, °C90
Электрическое сопротивление экрана не более, Ом18,1
Электрическое сопротивление изоляции не менее, МОм1х103
Диаметр кабеля, мм3,5
Ширина сетки, м0,5
Адгезионный слой на сетке да
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Warme Technik |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага погонного метра | 0.1 кг |
| Вид нагрівального кабелю | Резистивний |
| Гарантійний термін | 240 міс |
| Діаметр кабелю | 3.5 мм |
| Довжина кабелю | 3 м |
| Ізоляція | Тефлон |
| Кількість жил | 2 |
| Максимальна потужність | 15 Вт/м |
| Максимальна робоча температура | 90 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 60 град. |
| Мінімальна температура монтажу | -5 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -50 град. |
| Мінімальний радіус вигину | 50 мм |
| Потужність | 150 Вт/м.кв. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Область застосування нагрівального кабелю | Тепла підлога |
| Площа обігріву | 3 кв.м |
| Частота | 50 Гц |
| Екранований кабель | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішня ізоляція | PVC |
| Внутрішня ізоляція | Тефлон FEP |
| Допустимий опір | +10% ... -5% |
| Екран | Алюмінієва фольга + дріт 0,5 мм2 |
| Клас захисту від вологи | IPX7 |
| Потужність мата | 225 Вт |
| Міцність кабелю | >600/>120N (стиснення/розтягування) |
| ЗНИЖКА НА ТОВАР | До 20% |
| Сертифікація | УкрТЕСТ, IEC 60335-2-96, DEMKO, CE |
| Холодний кінець | 2,3 м, 2 х 1 мм2 + екран, DTWB |
| Ширина сітки | 50 см |
- Ціна: 5 238 ₴
- Спосіб упаковки: В коробке - нагревательный мат, гофротруба для датчика, инструкция









