ул. Академика Филатова, 86, Одеса, Україна
+380 (68) 873-37-74
Магазин 220Vip
вверхвниз
-12%28 днів
Запірний механізм для модульних пристроїв MZN175 Hager
- Готово до відправки
- Код: MZN175
421,20 ₴
370,66 ₴
+380 (68) 873-37-74
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Технічні характеристики
Сумісність
Призначено для сумісних артикулів: Mxxxx, Cxxxx, Axxxx
Розміри
Глибина встановленого виробу: 12 mm
Висота встановленого виробу: 21 mm
Ширина встановленого виробу: 17 mm
Стандарти
Європейська директива WEEE: не пов'язаний
Ідентифікація
Форм-фактор для захисних пристроїв: Non applicable
Сумісність
Призначено для сумісних артикулів: Mxxxx, Cxxxx, Axxxx
Розміри
Глибина встановленого виробу: 12 mm
Висота встановленого виробу: 21 mm
Ширина встановленого виробу: 17 mm
Стандарти
Європейська директива WEEE: не пов'язаний
Ідентифікація
Форм-фактор для захисних пристроїв: Non applicable
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hager |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип ПЗВ | Вимикач |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 12 мм |
| Висота | 21 мм |
| Ширина | 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 370,66 ₴
- Спосіб упаковки: У коробці — 12 шт.

