
Ізострічка тканинна 25 м Coroplast (Tesa) чорна лавсанова оригінал, Х/Б ганчірка ізоляційна стрічка
- Готово до відправки
- Код: coroplast25
75 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Опис товару
| Тип | Ізострічка тканина лавсанова Coroplast 19 мм 25 метрів чорна |
| Виробник | Coroplast |
| Матеріал | Тканина лавсанова |
| Клейова основа | Однобічна |
| Тип клейової основи | Синтетичний каучук |
| Вогнезахищена | Термостійкість: до 125 °C, робоча температура від -40 °C до +105 °C |
| Міцність на розрив | 32 Н/см |
| Подовження на розрив | 20% |
| Розмір | 0.27 мм х 19 мм х 25 метрів |
Ізострічка тканини лавсанова Coroplast 19 мм 25 метрів чорна — використовується для ізоляції дротів і кабелів, для зв'язку та маркування деталей. Витратний ізоляційний матеріал, чудової якості, на основі тканини лавсанової. "Лтряпчана" ізострічка універсального широкого застосування: електроізоляція кабелів, з'єднань і шинопроводів на напруги до 600V, зрощування, джгутування, захист від механічних пошкоджень, колірне маркування. надійне негостріння контактів, роз'ємів та інших частин електронного обладнання. Виріб для електротехнічних робіт, для будівництва, для дому, часто використовується в автомобільній зоні тощо. Матер'яна "антискрип", стрічка дає змогу усунути скрипи, деренчання та зайвий шум (наприклад, у салоні вашого автомобіля). Виріб має чудову опірність старінню, а завдяки своїй м'якості, непогано гасить поштовхи та невеликі удари.
Переваги:
Міцна та довговічна;
Гарна адгезія (зчеплення);
Високі діелектричні властивості;
Еластична, добре тягнеться (подовження 20%);
Вогнестійка;
Стійка до погодних умов;
Стійкість до ультрафіолетового випромінювання;
Стійкість до ГСМ (бензин, дизпалива та автомобільної оливи);
Антискрип;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип електроізоляційної стрічки | Лавсанова |
| Виробник | Coroplast |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір стрічки | Чорний |
| Липкий шар | Так |
| Клейова частина | Одностороння |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Максимальна робоча температура | 105 град. |
| Гранична міцність на розрив | 32 МПа |
| Відносне подовження | 20 % |
| Вогнестійкість | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 25 м |
| Товщина | 0.27 мм |
| Ширина | 19 мм |
| Товщина клейової частини | 0.27 мкм |
- Ціна: 75 ₴
- Спосіб упаковки: у поліетилені


