ул. Академика Филатова, 86, Одеса, Україна
+380 (68) 873-37-74
Магазин 220Vip
вверхвниз

Стяжка кабельна 3-100 (2,5х100 мм) Apro білі, хомут нейлоновий, стяжки пластикові Апро
- Готово до відправки
- Код: 22064 /CT-W3100
19,30 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (68) 873-37-74
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Характеристики Стяжка кабельна 3x100 біла (пач 100шт) APRO
| Артикул | CT-W3100 |
| Колір | білий |
| Максимальне навантаження | 8 кг |
| Аналоги | 085935 |
| Робоча температура | - 45 °C +80 °C |
| Гарантійний термін | не передбачено виробником |
| Матеріал | поліамід 6.6 |
| Розмір | 3*100 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Країна виробник | Україна |
| Тип хомута | Пластиковий |
| Область застосування хомута | Для суднобудування, Для сільського господарства, Для автомобілебудування, Універсальний, Для кабелів |
| Матеріал хомута | Поліамід |
| Ширина смуги | 3 мм |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -45 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 80 град. |
| Колір | Білий |
| Упаковка | Пачка |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Довжина смуги | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19,30 ₴
- Спосіб упаковки: У поліетиленовій пачці









