
NIK Колодка комутаційна KP25 для лічильників електроенергії електромеханічних, Нік електрочисники
- В наявності
- Код: KP25
829 ₴
KP25
Колодка комутаційна KP25
-
Вимірювання сили струму і напруги без відключення навантаження
-
Відповідають IP 30
(для закритих приміщень без агресивного пару, пилу та газу) -
Ізоляція між фазами 2000В (50 Гц, 1 хв)
-
Має захисний кожух з УФ-стабілізованого полікарбонату
-
Можливість опломбування
Колодка комутаційна KP25
Опис
Колодки предназначені для забезпечення монтажу і демонтажу трифазних лічильників електричної енергії (комбінованого і трансформаторного включення) в точці обліку без відключення навантаження. Колодки дозволяють проводити вимірювання сили струму і напруги навантаження без відключення навантаження та порушення обліку електроенергии підключеним до колодки лічильником.
Колодки придатні для використання в будь-яких галузях.
За кліматичними і механічними вимогами колодки відповідають вимогам ДСТУ 22266 при использовании в закрытых помещениях без агрессивных паров, пыли и газов.
Ізоляція між струмоведучими частинами різних фаз колодок, при розімкнутих перемичках, витримує протягом однієї хвилини вплив напруги змінного струму синусоїдальної форми 2 000 В частотой 50 Гц.
Затискачі колодок витримують десятикратне перевантаження по струму протягом 0,5 с.
Кришка з УФ-стабілізованого полікарбонату;
| Робоча пружна, Uн | 3х220/380 В |
| Максимальний струм | 25 А |
| Перевантаження по струму | х 10 In (0,5 с) |
| Номінальна частота мережі | 50, 60 Гц |
| Робоча температура | -40 ... +50 °С |
| Ізоляція між фазами | 2001 В (50 Гц, 1 хв.) |
| Середній термін служби | 31 років |
| Маса, не більше | 0,5 кг |
| Габаритні розміри | 170 х 112 х 36 |
Схема підключення

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NIK |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Кількість тарифів | 1 |
| Кількість фаз | 1 |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальний струм | 5 А |
| Максимальний струм | 60 А |
| Мінімальна робоча температура | -40 °С |
| Максимальна робоча температура | 70 °С |
- Ціна: 829 ₴
- Спосіб упаковки: У коробці





