ул. Академика Филатова, 86, Одеса, Україна
+380 (68) 873-37-74
На сайте указаны и розничные цены. Оставляйте заявку или звоните - получайте гарантированную скидку!
вверхвниз

Мостова планка 288 DIN OBO Bettermann блискавка заземлення, алюміній 5320712
- В наявності
- Код: 5320712
90,20 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (68) 873-37-74
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Мостова планка
Арт. No 5320712 | EAN 4012195421634
Розміри
| Висота | 32 mm |
|---|---|
| Довжина | 170 mm |
| Матеріал | Алюміній |
| Проміжна пластина | ні |
| Розмір | 170x30x33 |
|---|---|
| Розмір B | 30 mm |
| Розмір H | 32 mm |
| Ширина | 30 mm |
Опис продукту
• З 1 з’єднувальним отвором Ø 11 мм
• З 2 x 4 кріпильними отворами Ø 5,2 мм
• З 2 x 2 кріпильними отворами Ø 6,9 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OBO Bettermann |
| Країна виробник | Німеччина |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 90,20 ₴
- Спосіб упаковки: У коробці/в поліетелії



