ул. Академика Филатова, 86, Одеса, Україна
+380 (68) 873-37-74
На сайте указаны и розничные цены. Оставляйте заявку или звоните - получайте гарантированную скидку!
вверхвниз

Тримач скатний катанки 159 K-VA OBO Bettermann неіржавка сталь, блискавка захистження заземлення 5216818
- В наявності
- Код: 5216818
117,37 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (68) 873-37-74
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Тримач круглого провідника для черепичних, шиферних і рифлених дахів Rd 8-10
Арт. No 5216818 | EAN 4012195813255
Арт. № / Тип
5216818 / 159 K-VA
Монтажна висота
21 mm
Пасує
Rd 8-10 mm
Технічні дані
| Вид кріплення провідника | із притискною скобою |
|---|---|
| Тип монтажу | різьбовий |
| Застосування | Хвилястий дах |
| Мін. діаметр проводу | 8 |
| Макс. діаметр проводу | 10 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь 1.4301 |
|---|---|
| Монтажна висота | 21 mm |
| Пасує | Rd 8-10 mm |
| Розмір | 8-10mm |
Опис продукту
• Основа з нержавіючої сталі (V2A)
• Основа з отвором Ø 8,5 мм
• Тримач з поліаміду
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OBO Bettermann |
| Країна виробник | Німеччина |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 117,37 ₴
- Спосіб упаковки: У коробці/в поліетеліні




