ул. Академика Филатова, 86, Одеса, Україна
+380 (68) 873-37-74
На сайте указаны и розничные цены. Оставляйте заявку или звоните - получайте гарантированную скидку!
вверхвниз

Тримач провідника плоский FL30 ОВО 831 30 М6 OBO Bettermann, блискавка захисту заземлення ОБО 5032237
- В наявності
- Код: 5032237
111,73 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (68) 873-37-74
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Розпірний кронштейн плаского провідника з різьбою М6
Арт. No 5032237 | EAN 4012195383956
Арт. № / Тип
5032237 / 831 30 M6
Розмір B
54 mm
Пасує
max. FL30 mm
Технічні дані
| Матеріал | Сталь |
|---|---|
| Пасує | max. FL30 mm |
| Покриття | гарячецинкований |
| Проміжна пластина | ні |
|---|---|
| Розмір | 30mm |
| Розмір B | 54 mm |
Опис продукту
• Для пласких провідників FL 30 і FL 40
• З кріпильною різьбою М6 і 2 шестигранними гвинтами M6 x 16 (F)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OBO Bettermann |
| Країна виробник | Німеччина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 111,73 ₴
- Спосіб упаковки: У коробці/в поліетелії







