ул. Академика Филатова, 86, Одеса, Україна
+380 (68) 873-37-74
На сайте указаны и розничные цены. Оставляйте заявку или звоните - получайте гарантированную скидку!
вверхвниз

Провідник плоский 40х4мм, бухта 40м FT 40-60 мкм OBO Bettermann блискавки, для ґрунту, оцинкована сталь
- В наявності
- Код: 5019355
289,57 ₴
+380 (68) 873-37-74
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Провідник плаский, гарячецинкований
Арт. No 5019355 | EAN 4012195680505
Арт. № / Тип
5019355 / 5052 DIN 40X4
Ширина
40 mm
Висота
4 mm
Технічні дані
| Length tolerance ± | 5 % |
|---|---|
| Висота | 4 mm |
| Матеріал | Сталь |
| Покриття | гарячецинкований |
| Поперечний перетин | 160 mm² |
| Розмір | 40x4mm |
| Розмір B | 40 mm |
|---|---|
| Розмір H | 4 mm |
| Розмір бухти (прибл. кг) | 51 |
| Розмір бухти (прибл. м) | 40 |
| Ширина | 40 mm |
Опис продукту
• Згідно ДСТУ EN 62561-2 (VDE 0185-561-2)
• Відповідає вимогам стандарту VDE 0185-305 (ДСТУ EN 62305)
• Цинкове покриття: ≥ 500 г/м² (прибл. 70 мкм)
• Для систем блискавкозахисту, уземлення та зрівнювання потенціалів
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OBO Bettermann |
| Країна виробник | Німеччина |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 289,57 ₴
- Спосіб упаковки: У коробці/в поліетелії










