ул. Академика Филатова, 86, Одеса, Україна
+380 (68) 873-37-74
На сайте указаны и розничные цены. Оставляйте заявку или звоните - получайте гарантированную скидку!
вверхвниз

Тримач провідника плоский 40 мм з викрутством М6 FT (40-60 мкм) OBO Bettermann, блискавка захистжання заземлення
- В наявності
- Код: 5032245
128,64 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (68) 873-37-74
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Розпірний кронштейн плаского провідника з різьбою М6
Арт. No 5032245 | EAN 4012195384014
Арт. № / Тип
5032245 / 831 40 M6
Розмір B
65 mm
Пасує
max. FL40 mm
Технічні дані
| Матеріал | Сталь |
|---|---|
| Пасує | max. FL40 mm |
| Покриття | гарячецинкований |
| Проміжна пластина | ні |
|---|---|
| Розмір | 40mm |
| Розмір B | 65 mm |
Опис продукту
• Для пласких провідників FL 30 і FL 40
• З кріпильною різьбою М6 і 2 шестигранними гвинтами M6 x 16 (F)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OBO Bettermann |
| Країна виробник | Німеччина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 128,64 ₴
- Спосіб упаковки: У коробці/в поліетелії







