ул. Академика Филатова, 86, Одеса, Україна
+380 (68) 873-37-74
На сайте указаны и розничные цены. Оставляйте заявку или звоните - получайте гарантированную скидку!
вверхвниз

Хрестовий з'єднувач 256 A-DIN 30 FT FT (40-60 мкм) OBO Bettermann для плоских провідників 5314658
- В наявності
- Код: 5314658
277,27 ₴
+380 (68) 873-37-74
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Хрестовий з’єднувач DIN для плаского провідника
Арт. No 5314658 | EAN 4012195419471
Арт. № / Тип
5314658 / 256 A-DIN 30 FT
Пасує
max. FL30 mm
Покриття
гарячецинкований
Технічні дані
| Матеріал | Сталь |
|---|---|
| Підходить для з’єднання | Плаский провідник Fl 30/Fl 30 |
| Пасує | max. FL30 mm |
| Покриття | гарячецинкований |
| Проміжна пластина | ні |
| Пропускна здатність струму блискавки | H/100 kA |
| Розмір | 30mm |
|---|---|
| Розмір A | 60 mm |
| Розмір B | 60 mm |
| Тип з’єднувача | Хрестовий з’єднувач |
| Тип кріпильного гвинта | Шестигранний болт |
Опис продукту
• Відповідає вимогам стандарту VDE 0185-305-3 (IEC/EN 62305-3)
• Припасування: макс. FL 30 х FL 30 або макс. FL 40 x FL 40
• Без проміжної пластини
• Установлюється за допомогою 4 шестигранних болтів M8 x 25 і 4 шестигранних гайок М8 (F)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OBO Bettermann |
| Країна виробник | Німеччина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 277,27 ₴
- Спосіб упаковки: У коробці/в поліетелії







