ул. Академика Филатова, 86, Одеса, Україна
+380 (68) 873-37-74
На сайте указаны и розничные цены. Оставляйте заявку или звоните - получайте гарантированную скидку!
вверхвниз

Шина 1809 BG OBO Bettermann вирівнювання потенціалів із пластиковою опорою, латунь нікельована, змійказахист
- В наявності
- Код: 5015502
588,35 ₴
+380 (68) 873-37-74
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Шина зрівнювання потенціалів для невеликих систем
Арт. No 5015502 | EAN 4012195378372
Арт. № / Тип
5015502 / 1809 BG
Довжина
72 mm
Ширина
43,5 mm
Висота
29 mm
Колір
сірий
Технічні дані
| Ізолятор | ні |
|---|---|
| Висота | 29 mm |
| Довжина | 72 mm |
| Кількість жорстких кабелів підключення до 16 мм2 | 2 |
| Кількість жорстких кабелів підключення до 6 мм2 | 3 |
| Колір | сірий |
| Конструкція | з кришкою |
| Матеріал | Латунь |
| Матеріал клеми | Латунь |
|---|---|
| Матеріал контактної рейки | Латунь |
| Покриття клеми | нікельовано |
| Покриття контактної рейки | нікельовано |
| Розмір | 72x45mm |
| Форма | Фіксована конструкція |
| Ширина | 43,5 mm |
Опис продукту
• Кришка з полістиролу, сірого кольору
• Кришка з можливістю пломбування/маркування
• Основа для кріплення зі сталі, оцинкованої конвеєрним методом
• Контактна рейка та гвинти з латуні, нікельовані
Підключення:
• 3 багатожильні провідників до 6 мм2
• 2 багатожильні провідників до 16 мм2
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OBO Bettermann |
| Країна виробник | Німеччина |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 588,35 ₴
- Спосіб упаковки: У коробці/в поліетелії





