ул. Академика Филатова, 86, Одеса, Україна
+380 (68) 873-37-74
Магазин 220Vip
вверхвниз

Затискач анкерний ЗА 4.2 (4×25-70) ZELK Запоріжжя, натягувач СІП
- Готово до відправки
- Код: ЗА4.2(4×25-70)Запорожье
271,70 ₴
+380 (68) 873-37-74
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Затискач анкерний ЗА 4.2 (4×25-70) ZELK Запоріжжя
Затискач анкерний ЗА-4.2
Застосовується для анкерного кріплення чотирьох ізольованих проводів основних магістралей, а також до опор, за допомогою настінних, наскрізних, бандажних та інших гаків.
Країна виробник: Україна
Діапазон перетинів жил: 4х25-70кв.мм
Матеріал виробу: Сталь з термодифузійним цинкуванням, поліпропілен
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип арматури для ЛЕП | Зажим для ЛЕП |
| Тип затискача | Натяжна |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стійкість до агресивних середовищ | Так |
| Довжина | 323 мм |
| Висота | 66 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Максимальний діаметр перерізу | 70 мм |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -40 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 70 град. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 271,70 ₴
- Спосіб упаковки: У поліетилені








