ул. Академика Филатова, 86, Одеса, Україна
+380 (68) 873-37-74
Магазин 220Vip
вверхвниз

Затискач анкерний ЗА 5.2 (4×70-120) ZELK Запоріжжя, натягувач СІП
- Готово до відправки
- Код: ЗА5.2(4×70-120)Запорожье
345 ₴
+380 (68) 873-37-74
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Затискач анкерний ЗА 5.2 (4×70-120) ZELK Запорожни
Затискач анкерний ЗА-5.2
Застосовується для анкерного кріплення чотирьох ізольованих проводів основних магістралей, а також до опор, за допомогою настінних, наскрізних, бандажних та інших гаків. Клиновидна конструкція затискача забезпечує компенсацію усадки ізоляції проводів і гарантує надійність кріплення.
Країна виробник: Україна
Діапазон перетинів жил: 4х70-120кв.мм
Матеріал виробу: Сталь з термодифузійним цинкуванням, поліпропілен
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип арматури для ЛЕП | Зажим для ЛЕП |
| Тип затискача | Натяжна |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стійкість до агресивних середовищ | Так |
| Довжина | 395 мм |
| Висота | 77 мм |
| Ширина | 54 мм |
| Максимальний діаметр перерізу | 120 мм |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -40 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 70 град. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 345 ₴
- Спосіб упаковки: У поліетилені








