ул. Академика Филатова, 86, Одеса, Україна
+380 (68) 873-37-74
Магазин 220Vip
вверхвниз

Скрепа SS 201 ZELK Запорожнення, для бандажної стрічки, кріплення гаків кронштейнів, Бугель
- В наявності
- Код: G-SS201 TIGER
9,84 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (68) 873-37-74
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Скрепа для бандажної стрічки
Скрепа СК для бандажної стрічки шириною 20мм використовується для фіксації бандажної стрічки за допомогою обжимного інструменту.
Скрепа виконана з високоякісної нержавіючої сталі, яка не піддається корозії і має тривалий термін служби. Виріб стійкий до перепадів температур.
Країна виробник: Україна
Товщина металу вироби: 1,5мм
Матеріал виробу: Нержавіюча сталь.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип арматури для ЛЕП | Скріпа для ЛЕП |
| Тип затискача | Натяжна |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стійкість до агресивних середовищ | Так |
| Довжина | 25 мм |
| Висота | 12 мм |
| Ширина | 43 мм |
| Упаковка | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9,84 ₴
- Спосіб упаковки: У коробці









