ул. Академика Филатова, 86, Одеса, Україна
+380 (68) 873-37-74
вверхвниз
-6%7 днів
MS25-1 ETI Автоматичний вимикач захисту двигуна 4600050, АВЗ, автомат, захист електродвигуна
- Готово до відправки
- Код: 4600050
1 530 ₴
1 438,20 ₴
+380 (68) 873-37-74
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Застосування — автоматичні вимикачі захисту двигунів призначені для пуску та захисту електродвигунів невеликої потужності. Можна застосовувати як головний або аварійний вимикач.
Функціонал:
- Можливість тестування теплового захисту
- Захист від обривання фаз
- 13 діапазонів теплового захисту від 0,1 А до 25 А
- Можливість блокування замків
- Широкий спектр додаткових аксесуарів
Особливості
Артикул: 004600050 Назва: MS25-1 Категорія: Автоматичний вимикач захисту двигуна Діапазон налаштування струму (A): 0,63 - 1,0 Розчеплювач короткого замикання : 14 P AC3 (kW): 0,18...0,25 Максимальна номінальна робоча напруга (V AC): 690Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ETI |
| Країна виробник | Словенія |
| Тип ПЗВ | Вимикач |
| Максимальний перетин дроту | 4 кв. мм |
| Ступінь захисту IP | 41 |
| Комутаційна зносостійкість | 10000 циклів |
| Механічна зносостійкість | 10000 циклів |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Вага | 0.25 кг |
| Термін служби | 20 років |
| Технічні характеристики | |
| Номінальний струм | 1 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 83 мм |
| Висота | 80 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість модулів | 2.5 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 438,20 ₴
- Спосіб упаковки: У коробці





