ул. Академика Филатова, 86, Одеса, Україна
+380 (68) 873-37-74
вверхвниз
-6%7 днів
MPE25-1,6 ETI Автоматичний вимикач захисту двигуна 4648006, АВЗД, автомат, захист електродвигуна
- Готово до відправки
- Код: 4648006
2 228,70 ₴
2 094,98 ₴
+380 (68) 873-37-74
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Застосування — автоматичні вимикачі захисту двигунів призначені для пуску та захисту електродвигунів невеликої потужності. Можна застосовувати як головний або аварійний вимикач. У комплекті з контакторами CE або CEM — можна реалізувати системи дистанційного керування.
Функціонал:
- Можливість тестування теплового захисту
- Захист від обривання фаз
- Можливість блокування замків
- Широкий спектр додаткових аксесуарів
Особливості
Артикул: 004648006 Назва: MPE25-1,6 Категорія: Автоматичний вимикач захисту двигуна Діапазон налаштування струму (A): 1,0 - 1,6 Розчеплювач короткого замикання : 20,8 P AC3 (kW): 0,37 Максимальна номінальна робоча напруга (V AC): 690 Класифікація EC000074 Категорія Motor protection circuit-breaker Діапазон налаштування пристрою захисту від перевантаження 1.0…1.6A Діапазон регулювання спрацьовування без затримки розчеплювача коротк. замикання 20.8…20.8A Чутливий до обриву фази Так Система розчеплення Термомагнитна Номінальна напруга 400…690V Номінальний струм з довгим навантаженням Iu 1,6A Номінальна потужність в робочому режимі AC-3, 230 В 0,37kW Номінальна потужність при AC-3, 400 В 0,37kW Тип приєднання головного електричного ланцюга Рамкова клема Конструкція приладу Вбудований пристрій стаціонарного виконання З вбудованим допоміжним вимикачем Ні З вбудованим розчеплювачем мінімальної напруги Ні Кількість полюсів 3 Ном. гранична найбільша вимикаюча здатність Icu при 400В змінного струму AC 100kA Ступінь захисту IP IP20Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ETI |
| Країна виробник | Словенія |
| Тип ПЗВ | Вимикач |
| Максимальний перетин дроту | 6 кв. мм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Комутаційна зносостійкість | 10000 циклів |
| Механічна зносостійкість | 10000 циклів |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Вага | 0.322 кг |
| Термін служби | 20 років |
| Технічні характеристики | |
| Номінальний струм | 1.6 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 98 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість модулів | 2.5 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 094,98 ₴
- Спосіб упаковки: У коробці






