
Felicity IVEM8048-II, 8кВт 48V 1ф RS485 MPPT(90-450) 150A Гібридний інвертор сонячний Фелісіті перетворювач ібп ups
- Готово до відправки
- Код: IVEM8048-II
33 852 ₴
Характеристики
- Виробник:
Felicity Solar
- Потужність інвертора (Вт):
8000
- Напруга інвертора:
48V
- Фазність системи та Паралельність:
1 phase (L/N/PE), support parallel or 3 phase connection
- Функціональні особливості:
комунікація з BMS, робота без АКБ
- Контролери заряду (PV):
2 х MPPT
- Вхід/Вихід:
GEN порт (Smart in/out)
- Режими роботи та підмішування:
SUB, SBU
- Порти інверторів:
RS232, RS485, Dry contact, RJ45
- Бездротові інтерфейси:
Wi-Fi вбудований
Опис і характеристики Felicity Solar 8kW 48 V IVEM8048-II (8000VA/8000W, Max CH 150A, AC 150, Gen-port) Wi-Fi
Інвертор Felicity Solar 8kW 48V IVEM8048-II (8000VA/8000W, Max CH 150A, AC 150A) — високопродуктивне рішення потужністю 8000 В/8000 Вт, призначене для побудови гібридних енергосистем із можливістю паралельного під'єднання до шести пристроїв. Він підтримує роботу як з акумулятором, так і без нього, що дає додаткову гнучкість у використанні. Прилад обладнаний функцією змішування енергопотоків для підмішування сонячної та мережевої енергії й оптимального використання ресурсів. Також передбачена функція холодного старту, яка дає змогу запускати його, якщо немає мережі. Модель підтримує до двох трекерів MPPT і може обробляти сонячні масиви потужністю до 8000 Вт (5000 Вт для одного PV). Діапазон вхідної напруги для MPPT становить від 90 до 450 В постійного струму, що робить обладнання придатним для різних сонячних установок. Максимальний зарядний струм, який він може приймати від сонячних панелей, становить 150 А, забезпечуючи швидке й ефективне заряджання акумуляторів.
Інвертор Felicity Solar 8.0kW 48 V IVEM8048-II (8000VA/8000W, Max CH 150A, AC 150A) сумісний із батареями Felicity і підтримує зв'язок із системою керування BMS, що дає змогу моніторити стан АКБ і запобігати його перевантаження. Пристрій також обладнаний інформативним LCD-дисплеєм, інтерфейсами RS485, RS232, RJ45 і Wi-Fi для відстеження та настроювання параметрів роботи віддалено. Апарат підходить для настінного встановлення та є надійним вибором для створення гнучких і потужних енергосистем.
Інверторі реалізоване гнучке настроювання порту генератора, який може працювати як вхід для під'єднання генератора або бути перенесений в інтелектуальний вихідний порт для керування навантаженням. Перемикання режимів виконується через меню параметрів інвертора.
Таблиця із технічними характеристиками
| Модель: | IVEM8048-II |
| Форма хвилі: | чиста синусоїда |
| Можливість паралельного під'єднання: | так, до 6 пристроїв |
| Можливість продажу надлишків у мережу: | немає |
| Можливість роботи без АКБ: | да |
| Функція комунікації з BMS: | да (підтримується тільки з батареями Felicity) |
| Функція підмішування: | да |
| Функція холодного старту: | да |
| Особливості | Smart GEN-port |
| Номінальна потужність: | 8000VA / 8000W |
| ВИГОДНІ ДАНІ змінного струму | |
| Номінальна потужність: | 8000W |
| Мах вихідна потужність: | 8000W |
| Пікова потужність: | 16000W х 5 сек |
| Час автоматичного перемикання: | 10 мс (типово) (ІБП); 20 мс (типово) (бутова техніка) |
| Час автоматичного перемикання (Parallel): | 50 мс |
| Макс. струм інвертора: | 40A/8000W |
| Макс. вихідний струм smart-навантаження: | 40 А |
| Макс. струм перевантаження байпаса | 5ЗA |
| Діапазон частот: | 50 Hz / 60 Hz (регульований) |
| ВХОДИНІ ДАНІ АКУМУЛЯТОРА | |
| Номінальна напруга постійного струму: | 48V |
| ВХОДИНІ ДАНІ PV-МАССИВА | |
| Max потужність PV-масива: | 10000W (5000W для одного PV) |
| Кількість трекерів МРРТ: | 2 |
| Діапазон напруги MPPT: | 90-450V постійного струму |
| Максимальна напруга розімкнутого ланцюга батареї: | 500V постійного струму |
| Пускова напруга: | 100V |
| Мах вхідний струм: | 20А х 2 |
| Мах зарядний струм від сонячної батареї: | 150А |
| Мах зарядний струм (PV+мережа/GEN): | 150А |
| ОГЛЯДУ ІНФОРМАЦІЯ | |
| Габарити В х Ш х Г | 607 х 464 х 141 мм |
| Вага нетто: | 23.7 кг |
| Інтерфейси під'єднання: | RS485, RS232, RJ45, Wi-Fi, сухий контакт |
| Тип встановлення: | настінний |
| Дисплей: | LCD |
| Робоча температура: | від 0 °C до +55 °C |
| Температура зберігання: | від -15 °C до +60 °C |
| ЗАЩИТА | |
| Захист від короткого замикання на виході: | да |
| Захист від перезарядження: | да |
| Захист від перевантаження: | так (5.5 з у разі навантаження ≥150%; 11 з у разі навантаження 10.5-150%) |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Felicity ESS |
| Країна виробник | Китай |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 8000 Вт |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 141 мм |
| Ширина | 464 мм |
| Висота | 607 мм |
| Вага | 23.7 кг |
- Ціна: 33 852 ₴
- Спосіб упаковки: В коробке







