
MUST PV1800-1612 ECO, 1600W 12V 1,6кВт 1ф струм заряду 16-80 А, MPPT 80 А Гібридний інвертор сонячний Маст ібп ups
- В наявності
- Код: PV1800-1612 ECO
10 860 ₴
Опис
Гібридний інвертор PV1800-1612 ECO — це надійний та універсальний пристрій, розроблений для використання в сонячних енергетичних системах. З його допомогою ви зможете ефективно перетворювати сонячну енергію на електроенергію і використовувати її для живлення різних пристроїв.
Характеристики:
- Потужність: 2000VA/1600W
- Напруга: 12V
- Струм заряду: 16-80А
- MPPT 80А
- Розміри: 290*367*111мм
- Вага: 6,4 кг
Цей гібридний інвертор ідеально підходить для використання в домашніх сонячних енергетичних системах або на кемпінгу, де немає доступу до звичайної мережі електроживлення. Завдяки своїм компактним розмірам і легкій вазі, він зручний у транспортуванні та простий у встановленні. Дозвольте собі користуватися чистою й екологічно чистою енергією, завдяки гібридному інвертору PV1800-1612 ECO.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Must |
| Країна виробник | Китай |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 1600 Вт |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 111 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Висота | 367 мм |
| Вага | 6.4 кг |
- Ціна: 10 860 ₴
- Спосіб упаковки: В коробке





