ул. Академика Филатова, 86, Одеса, Україна
+380 (68) 873-37-74
вверхвниз

MUST PV18-3024VPM II, 3000W 24V 3кВт 1ф струм заряду 20/30A, 160-275V, MPPT 60А, 145 Vdc Гібридний інвертор сонячний Маст ібп ups
- В наявності
- Код: PV18-3024VPM II
19 656 ₴
+380 (68) 873-37-74
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Гібридний інвертор MUST PV18-3024VPM II, 3000 W, 24 V, струм заряду 20/30 A, 160-275V, MPPT (60А, 145 Vdc)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Must |
| Країна виробник | Китай |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 3000 Вт |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 272 мм |
| Висота | 355 мм |
| Вага | 11 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 656 ₴
- Спосіб упаковки: В коробке





