  • MUST PV18-3224VPM II, 3200W 24V 3,2кВт 1ф струм заряду 60A, 160-275V, MPPT 60А, 30-160 Vdc Гібридний інвертор сонячний маст ups, фото 2
  • MUST PV18-3224VPM II, 3200W 24V 3,2кВт 1ф струм заряду 60A, 160-275V, MPPT 60А, 30-160 Vdc Гібридний інвертор сонячний маст ups, фото 3
  • MUST PV18-3224VPM II, 3200W 24V 3,2кВт 1ф струм заряду 60A, 160-275V, MPPT 60А, 30-160 Vdc Гібридний інвертор сонячний маст ups, фото 4
  • MUST PV18-3224VPM II, 3200W 24V 3,2кВт 1ф струм заряду 60A, 160-275V, MPPT 60А, 30-160 Vdc Гібридний інвертор сонячний маст ups, фото 5
  • MUST PV18-3224VPM II, 3200W 24V 3,2кВт 1ф струм заряду 60A, 160-275V, MPPT 60А, 30-160 Vdc Гібридний інвертор сонячний маст ups, фото 6
вниз
MUST PV18-3224VPM II, 3200W 24V 3,2кВт 1ф струм заряду 60A, 160-275V, MPPT 60А, 30-160 Vdc Гібридний інвертор сонячний маст ups, фото 1
MUST PV18-3224VPM II, 3200W 24V 3,2кВт 1ф струм заряду 60A, 160-275V, MPPT 60А, 30-160 Vdc Гібридний інвертор сонячний маст ups
  • Готово до відправки
  • Код: PV18-3224VPM II
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис товару
Гібридний інвертор MUST PV18-3224VPM II, 3200 W, 24 V, струм заряду 60 A, 160-275V, MPPT (60А, 30-160 Vdc)
Опис
Основні характеристики:
- Номінальна потужність: 3200 Вт
- Пікова потужність: 6400 Вт (впродовж 5 секунд)
- Напруга акумулятора: 24 В
- Максимальний струм заряду від мережі: 60 А
- Максимальний струм заряду (мережа + сонячна енергія): 120 А
- Максимальний струм розряду акумулятора: 133 А
- ККД: 98%
- Тип зарядного пристрою: MPPT (60 А, діапазон 30-160 В)
- Діапазон вхідної напруги MPPT: 30-160 В
- Максимальна потужність сонячної панелі: 1600 Вт
- Вхідний струм MPPT: 18 А
Вхідні характеристики змінного струму:
- Номінальна напруга: 230 В
- Форма вхідного сигналу: синусоїда
Вихідні характеристики:
- Номінальна потужність: 3000 Вт
- Вихідна напруга: 230 В
- Вихідний струм: 14 А
- Форма вихідного сигналу: чиста синусоїда
Характеристики зарядно-розрядного пристрою:
Типи підтримуваних акумуляторів:
- GEL, AGM, олив'яно-кислотні, LiFePO4, літій-іонні
Інтерфейси та функції:
- Підтримка роботи з генератором
- Інтерфейси: RS232, USB
Додаткові характеристики:
- Охолодження: активне
- Робоча температура: 0–50°C
- Габарити: 367,4x254,5x103 мм
- Маса: 5,5 кг
- Клас захисту: IP21
Характеристики
Основні атрибути
ВиробникMust
Країна виробникКитай
Частота50 Гц
Номінальна потужність3200 Вт
Ступінь захисту IP21
СтанНовий
Габаритні розміри
Довжина103 мм
Ширина255 мм
Висота368 мм