ул. Академика Филатова, 86, Одеса, Україна
+380 (68) 873-37-74
вверхвниз

MUST PV18-3224PRO, 3200W 24V 3,2кВт 1ф струм заряду 1-100 А, 160-275V, MPPT 18А, 400 Vdc Wi-Fi Гібридний інвертор сонячний ібп ups
- В наявності
- Код: PV18-3224PRO
16 380 ₴
+380 (68) 873-37-74
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Гібридний інвертор MUST PV18-3224PRO, 3200W, 24 V, струм заряду 1-100 А, 160-275V, MPPT (18А, 400 Vdc)Parallel Wi-Fi
Опис
Гібридний інвертор MUST PV18-3024PRO призначений для використання в сонячних енергетичних системах. Він має високу потужність 3000W і працює на напруги 24V. Інвертор забезпечує ефективний зарядний пристрій із струмом заряду від 1 до 80 А і вхідною напругою 160-275V. Він також обладнаний технологією MPPT (максимальна точка максимальної потужності), яка дає змогу оптимізувати роботу сонячних панелей. Інвертор може бути використаний у паралельних конфігураціях для збільшення потужності. ВСТРОЕННЫЙ WI-FI
Характеристики:
- Модель: MUST PV18-3224PRO
- Потужність: 3200W
- Напруга: 24V
- Струм заряду: 1-100А
- Вхідна напруга: 160-275V
- Технологія MPPT: 18А, 400 Vdc
- Паралельне під'єднання: можливо
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Must |
| Країна виробник | Китай |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 3200 Вт |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 103 мм |
| Ширина | 255 мм |
| Висота | 368 мм |
| Вага | 5.5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 380 ₴
- Спосіб упаковки: В коробке






