  • MUST PV18-3224PRO, 3200W 24V 3,2кВт 1ф струм заряду 1-100 А, 160-275V, MPPT 18А, 400 Vdc Wi-Fi Гібридний інвертор сонячний ібп ups, фото 2
  • MUST PV18-3224PRO, 3200W 24V 3,2кВт 1ф струм заряду 1-100 А, 160-275V, MPPT 18А, 400 Vdc Wi-Fi Гібридний інвертор сонячний ібп ups, фото 3
  • MUST PV18-3224PRO, 3200W 24V 3,2кВт 1ф струм заряду 1-100 А, 160-275V, MPPT 18А, 400 Vdc Wi-Fi Гібридний інвертор сонячний ібп ups, фото 4
  • MUST PV18-3224PRO, 3200W 24V 3,2кВт 1ф струм заряду 1-100 А, 160-275V, MPPT 18А, 400 Vdc Wi-Fi Гібридний інвертор сонячний ібп ups, фото 5
  • MUST PV18-3224PRO, 3200W 24V 3,2кВт 1ф струм заряду 1-100 А, 160-275V, MPPT 18А, 400 Vdc Wi-Fi Гібридний інвертор сонячний ібп ups, фото 6
вниз
MUST PV18-3224PRO, 3200W 24V 3,2кВт 1ф струм заряду 1-100 А, 160-275V, MPPT 18А, 400 Vdc Wi-Fi Гібридний інвертор сонячний ібп ups, фото 1
MUST PV18-3224PRO, 3200W 24V 3,2кВт 1ф струм заряду 1-100 А, 160-275V, MPPT 18А, 400 Vdc Wi-Fi Гібридний інвертор сонячний ібп ups
  • В наявності
  • Код: PV18-3224PRO
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис товару
Гібридний інвертор MUST PV18-3224PRO, 3200W, 24 V, струм заряду 1-100 А, 160-275V, MPPT (18А, 400 Vdc)Parallel Wi-Fi
Опис
Гібридний інвертор MUST PV18-3024PRO призначений для використання в сонячних енергетичних системах. Він має високу потужність 3000W і працює на напруги 24V. Інвертор забезпечує ефективний зарядний пристрій із струмом заряду від 1 до 80 А і вхідною напругою 160-275V. Він також обладнаний технологією MPPT (максимальна точка максимальної потужності), яка дає змогу оптимізувати роботу сонячних панелей. Інвертор може бути використаний у паралельних конфігураціях для збільшення потужності. ВСТРОЕННЫЙ WI-FI
Характеристики:
- Модель: MUST PV18-3224PRO
- Потужність: 3200W
- Напруга: 24V
- Струм заряду: 1-100А
- Вхідна напруга: 160-275V
- Технологія MPPT: 18А, 400 Vdc
- Паралельне під'єднання: можливо
Характеристики
Основні атрибути
ВиробникMust
Країна виробникКитай
Частота50 Гц
Номінальна потужність3200 Вт
Ступінь захисту IP21
СтанНовий
Габаритні розміри
Довжина103 мм
Ширина255 мм
Висота368 мм