  • MUST PV18-3524ECO, 3500W 24V 3,5кВт 1ф струм заряду 60A, 160-275V, MPPT 100 А, 60-360 Vdc Гібридний інвертор сонячний Маст ібп ups, фото 2
  • MUST PV18-3524ECO, 3500W 24V 3,5кВт 1ф струм заряду 60A, 160-275V, MPPT 100 А, 60-360 Vdc Гібридний інвертор сонячний Маст ібп ups, фото 3
  • MUST PV18-3524ECO, 3500W 24V 3,5кВт 1ф струм заряду 60A, 160-275V, MPPT 100 А, 60-360 Vdc Гібридний інвертор сонячний Маст ібп ups, фото 4
  • MUST PV18-3524ECO, 3500W 24V 3,5кВт 1ф струм заряду 60A, 160-275V, MPPT 100 А, 60-360 Vdc Гібридний інвертор сонячний Маст ібп ups, фото 5
вниз
MUST PV18-3524ECO, 3500W 24V 3,5кВт 1ф струм заряду 60A, 160-275V, MPPT 100 А, 60-360 Vdc Гібридний інвертор сонячний Маст ібп ups, фото 1
MUST PV18-3524ECO, 3500W 24V 3,5кВт 1ф струм заряду 60A, 160-275V, MPPT 100 А, 60-360 Vdc Гібридний інвертор сонячний Маст ібп ups
  • Готово до відправки
  • Код: PV18-3524ECO
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис товару
Гібридний інвертор MUST PV18-3524ECO, 3500W, 24 V, струм заряду 60A, 160-275V, MPPT (100А, 60-360 Vdc), 367,4x254,5x103 мм. 5.5 кг.
Опис
Основні характеристики:
- номінальна потужність: 3500 Вт
- Пікова потужність: 6400 Вт (впродовж 5 секунд)
- напруга акумулятора: 24 В
- максимальний струм заряду від мережі: 80 А
- максимальний струм заряду (мережа + сонячна енергія): 120 А
- максимальний струм розряду акумулятора: 133 А
- ККД: 98%
- тип зарядного пристрою: MPPT (60 А, діапазон 30-160 В)
- діапазон вхідної напруги MPPT: 30-160 В
- максимальна потужність сонячної панелі: 1600 Вт
- Вхідний струм MPPT: 18 А
Вхідні характеристики змінного струму:
- Номінальна напруга: 230 В
- форма вхідного сигналу: синусоїда
Вихідні характеристики:
- вихідна напруга: 230 В
- вихідний струм: 14 А
- форма вихідного сигналу: чиста синусоїда
Характеристики зарядно-розрядного пристрою:
Типи підтримуваних акумуляторів:
- GEL, AGM, оливково-кислотні, LiFePO4, літій-іонні
Інтерфейси та функції:
- підтримка роботи з генератором
- інтерфейси: RS232, USB
Додаткові характеристики:
- охолодження: активне
- Робоча температура: 0–50°C
- Габарити: 367,4x254,5x103 мм
- маса: 5,5 кг
- клас захисту: IP21
Характеристики
Основні атрибути
ВиробникMust
Країна виробникКитай
Частота50 Гц
Номінальна потужність3500 Вт
Ступінь захисту IP21
СтанНовий
Габаритні розміри
Довжина103 мм
Ширина255 мм
Висота368 мм