
MUST PV19-6048EXP, 6000W 48V 6кВт 1ф струм заряду 1-60А, 160-275V, MPPT (80А, 450 Vdc) Гібридний інвертор сонячний маст ібп ups
- В наявності
- Код: PV19-6048EXP
25 116 ₴
Гібридний інвертор MUST PV19-6048EXP, 6000 W, 48 V, струм заряду 1-60 А, 160-275V, MPPT (80А, 450 Vdc), 490х300х150
Опис
Гібридний інвертор MUST PV19-6048EXP — це надійний і ефективний пристрій, спроєктований для конвертації постійного струму, отриманого від сонячних панелей, у змінний струм, який може використовуватися для живлення різних пристроїв. З його допомогою ви можете створити власну сонячну енергетичну систему та неабияк знизити залежність від загальнодоступних джерел енергії.
Характеристики:
- Потужність: 6000 Вт
- Напруга: 48 В
- Прийманий струм заряду: 1-60A
- Вхідна напруга: 160-275V
- MPPT (Maximum Power Point Tracking) для оптимального використання енергії
- Максимальний струм MPPT: 80A
- Максимальна напруга MPPT: 450 Vdc
Гібридний інвертор MUST PV19-6048EXP ідеально підходить для використання на дачі, у заміському будинку або в місцях, де немає постійного електропостачання. З його допомогою ви зможете надійно забезпечити себе електроенергією, економити на рахунках за електрику та доглядати за довкіллям, використовуючи відновлювані джерела енергії.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Must |
| Країна виробник | Китай |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 6000 Вт |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 123 мм |
| Ширина | 318 мм |
| Висота | 454 мм |
| Вага | 9 кг |
- Ціна: 25 116 ₴
- Спосіб упаковки: В коробке







