ул. Академика Филатова, 86, Одеса, Україна
+380 (68) 873-37-74
вверхвниз

MUST PV18-6248ECO, 6200W 48V 6,2кВт 1ф струм заряду 100A, 170-280V, MPPT 100А, 120-450Vdc Гібридний інвертор сонячний маст ібп ups
- Готово до відправки
- Код: PV18-6248ECO
24 570 ₴
+380 (68) 873-37-74
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Гібридний інвертор MUST PV18-6248ECO. 6200W, 48V, струм заряду 100A, 170-280 V, MPPT (100 А, 120-450 Vdc), 428x318x140 мм. 10 кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Must |
| Країна виробник | Китай |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 6200 Вт |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 318 мм |
| Висота | 428 мм |
| Вага | 10 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 570 ₴
- Спосіб упаковки: В коробке





