
MUST PV18-8048PRO II, 8000W 48V 8кВт 1ф струм заряду 1-120А, 160-275V, MPPT 120А 90-430Vdc Гібридний інвертор сонячний маст ups
- Готово до відправки
- Код: PV18-8048PRO II
31 668 ₴
Гібридний інвертор MUST PV18-8048PRO II, 8000 W, 48 V, PV 2*4000W, струм заряду 1-120А, 160-275V, MPPT (120А, 90-430 Vdc), 425*527*145 мм
Опис
Автономний сонячний інвертор 8 кВт Must PV18-8048 PRO II 2MPPT — багатофункціональний інвертор/зарядний пристрій, що поєднує функції інвертора, сонячного зарядного пристрою MPPT і зарядного пристрою для акумулятора, щоб забезпечити безперебійне живлення, портативний розмір. Серія PV1800 PRO II може працювати без акумулятора. Максимальна вхідна напруга PV може досягати 500 В і діапазон напруги MPPT 90~430 В постійного струму, вбудовані два MPPT контролери сонячного заряду.
Чиста синусоїда
Захист від перевантаження, короткого замикання та глибокого розрядження
Може працювати й забезпечувати живлення навантаження без акумулятора
Настроювання Smart LCD (Рабочі режими, струм заряду, напруга заряджання тощо).
Максимальна напруга холостого ходу фотоелектричної матриці: 500 В
Поєднання сонячної системи, мережі змінного струму та джерела живлення від батареї для безперервного живлення
Захист від перевантаження, короткого замикання та глибокого розрядження
Функція холодного старту
Підтримка функції моніторингу USB, RS485
Віддалений моніторинг Wi-Fi (опціонально)
Підтримка літієвих акумуляторів
2 (два) MPPT сонячні контролери дають змогу об'єднувати 2 незалежні сонячні поля
Номінальна потужність 8000 Вт
Пікова потужність 16 000 Вт
Форма вихідного сигналу Чиста синусоїда
Напруга АКБ 48 В
Макс. напруга ХХ панелей 500 В
Макс. вхідний струм від мережі 120A
Макс. зарядний струм від MPPT 120A
ККД 90-93%
Розмір, мм 425*527*145 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Must |
| Країна виробник | Китай |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 8000 Вт |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 145 мм |
| Ширина | 425 мм |
| Висота | 527 мм |
| Вага | 14 кг |
- Ціна: 31 668 ₴
- Спосіб упаковки: В коробке





