
MUST PH11-12KL3 EU, 12000W 48V 12кВт 3фазний 200-650V, MPPT, PV 800V Гібридний інвертор сонячний Маст ібп ups
- Готово до відправки
- Код: PH19-10048EXP
90 090 ₴
Гібридний інвертор MUST PH11-12KL3 EU, 3Ф-12kW, 48 V, 200-650 V, MPPT, PV 800 V, 444*654*260mm, 35kg
Опис
Характеристики
Тип — Гібридний Автономний/сітий
Напруга акумулятора, який під'єднується, В — 48
Кількість фаз — 3
Діапазон вхідної напруги — 220/380, 230/400 В змінного струму В
Форма вихідного сигналу — Чиста синусоїда
Регулювання вихідної рідини — ± 10%
Номінальна вихідна потужність — 220/380, 230/400 В змінного струму.
Стартова напуруга поля — 160 В
Номінальна потужність поля — 160-650 В.
Максимальна напруга поля — 800 В
Номінальна потужність, кВт — 12
Допустима потужність, Вт — 12000
Особливості
Автоматичний запуск у випусках
Дисплей
Можливість вибору відмінної пружності
Можливість віддаленого моніторингу/моніторингу
Можливість паралельної роботи
Під'єднання генератора
Функція "Холодний старт"
Функція вибору сильного струму
Максимальний звук зарядного пристрою акумулятора
240 А
Інтерфейсі
1 хCAN
1 х USB
1 х Wi-Fi
1 х Термінал-вихід
1 х Термінал-вхід
2 х PV-вхід
Час перемикання (аккумулятор переменного тока) - 20 мс
Діапазон максимальних температур - -20 - +60 °C
Діапазон температур робочих місць — -20 — +60 °C
Ступень захисту - IP65
Матеріал корпусу — Метал + пластик.
Частота - 50 Гц
ККД, % - >97
Вага - 35 кг
Висота — 660 мм
Глибина - 260 мм
Ширина — 450 мм
Гарантія — 12 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Must |
| Країна виробник | Китай |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 12000 Вт |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Висота | 660 мм |
| Вага | 35 кг |
- Ціна: 90 090 ₴
- Спосіб упаковки: В коробке




