
Deye SE-F5 Pro-С 51,2V 100Ah акумулятор 5KWh, BMS100@16S LiFePO4 wi-fi, акумуляторна батарея літій-залізо-фосфат, ферум
- Готово до відправки
- Код: SE-F5 Pro-С 51,2V 100Ah
41 496 ₴
Опис товару Lifepo4 акумулятор Deye SE-F5 Pro-С LiFePO4, 51,2V 100Ah
Настінна акумуляторна батарея Deye SE-F5 Pro-C — це стабільний й енергоефективне джерело енергії для резервного електроживлення офісу, квартири або приватного будинку. LifePO4 акумулятор 5.12 kWh демонструє зберігання енергії у високій щільності 5,12 кВтч і екологічність складу.
Особливості АКБ LiFePO4 Deye SE-F5 Pro-C
- Настінний монтаж
- Вбудована BMS
- Дисплей індикація
- Вбудований автомат захисту
- Немає токсичних речовин у складі
- Паралельне з'єднання до 32 блоків
- Ресурс життя 6000 циклів
- Ток заряда до 100А
- Низький саморозряд
- Інтерфейси CAN 2.0, Wi-Fi та RS485
Інтелектуальна BMS-плата відстежує стан АКБ і запобігає перезаряджанню, глибокому розряджанню, перегріванню та перевантаження по струму, продовжуючи життя акумуляторного блока в експлуатації.
Де застосовується акумуляторна батарея Deye SE-F5 Pro-C?
Літій-залізо-фосфатна архітектура та напруга 51,2 В розкривають потенціал в ролі:
- Джерело енергії для ESS
- LiFePO4 батарея для сонячних електростанцій
- Акумулятор до інвертора
- Резервне електроживлення вдома
- Безперебійне живлення для комерційних об'єктів
Підтримка масштабування забезпечує паралельне під'єднання до 32 акумуляторних блоків.
Умови експлуатації
Екологічна формула батареї відкриває можливість застосування в широкому ряді систем і приміщень. Допустимий температурний режим становить 0...+55 градусів Цельсія. Корпус виготовлений за стандартом захищеності IP21.
Монтаж Deye SE-F5 Pro-C не заважає і виконуємо настінно або наповним способом.
Внутрішні компоненти надійно захищені міцним металевим корпусом. Розміри: 445x480x155 мм.
Характеристики товару Lifepo4 акумулятор Deye SE-F5 Pro-С LiFePO4, 51,2V 100Ah
Виробник Deye
Вага 45 кг
Тип АКБ Lifepo4
Номінальна напруга 51.2v
Ємність (А·год) 100 А·год
Максимальний струм заряду 100Ah
Розміри (мм) 445 x 155 x 480 мм
Гарантія 24 мес.
Додаткові характеристики RS485, CAN, WiFi
Номінальний струм заряду 100Ah
Ресурс циклів 6000
Колір корпусу білий
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Deye |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Ємність акумулятору | 100 А. г |
| Напрацювання | 6000 циклів заряду |
| Напруга | 48 В |
| Струм заряду | 100 А |
| Колір корпусу | Білий |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 141 мм |
| Висота | 547 мм |
| Ширина | 404 мм |
| Вага | 44 кг |
- Ціна: 41 496 ₴
- Спосіб упаковки: Паковання — картон, целофан





