
Deye SE-F16-L 51,2V 314Ah акумулятор 16KW, BMS125A LiFePO4 bluetooth, акумуляторна батарея літій-залізо-фосфат, ферум Дея
- В наявності
- Код: SE-F16-L 51,2V 314Ah
101 010 ₴
SE-F16: Високомісткісне рішення для зберігання енергії LiFePO
Відкрийте для себе надійне та міцне сховище енергії за допомогою SE-F16, першокласне рішення, розроблене для вимогливих застосунків. SE-F16, розроблений на основі передової хімічної технології LiFePO4 (літій-залізо-фосфатних акумуляторів), забезпечує виняткову продуктивність, довговічність і безпеку, що робить його ідеальним вибором для побутових, комерційних і промислових систем накопичення енергії.
Основні переваги:
- Висока енергоємність: Маючи чималі 16 кВтч номінальної енергії і ще один Місткість 314 А·годSE-F16 має достатню потужність для покриття чималих енергетичних потреб.
- Чудова продуктивність і довговічність:
- Випробуйте надійне подавання електроенергії з максимальний постійний струм розряду 230 А і піковий розряд 280 А (10 сек).
- Система підтримує максимальний постійний струм заряду 160 А.
- Створений для довгого терміну експлуатації, він пропонує Термін експлуатації понад 6000 циклів (за 25 °C±2 °C, 70% від терміну експлуатації) і рекомендований 90% глибина розряду (DoD) для оптимального використання.
- Надійно працює в широкому діапазоні температур (заряд: 0~55°C/розряд: -20°C~55°C) з природним охолодженням.
- Комплексний захист: Особливості Удосконалена система керування батареями (BMS) з активним запобіжником, що гарантує безпеку та цілісність вашого накопичувача енергії.
- Оптимізована щільність енергії: Радіус кореня інтегрована конструкція МАК мінімізує втрати в лінії та підвищує загальну щільність енергії, забезпечуючи більшу потужність у компактному корпусі.
- Гнучке розширення: Масштабуйте свій акумулятор енергії в міру зростання ваших потреб. SE-F16 підтримує паралельне з'єднання до 32 одиниць, що дає змогу неабияк розширити можливості.
- Простота обслуговування та моніторингу:
- Переваги від можливості автоматичної мережевої взаємодії.
- Пропозиції режим локального моніторингу батареї и режим віддаленого моніторингу для системи накопичення енергії (ESS).
- Містить прозорий Світлодіодні індикатори (SOC, робота, захист) і зумер для оновлення статусу.
- Універсальне встановлення та комунікація:
- Пропонує гнучкі варіанти встановлення, включно з Настінний, підлоговий і штабельований.
- Обладнаний кількома інтерфейсами зв'язку: CAN2.0, RS485 и Bluetooth+APP для безшовної інтеграції та керування.
Радіус кореня SE-F16 Розроблений для забезпечення відмовостійкості та високої продуктивності, забезпечуючи надійну основу для зберігання енергії та сталого майбутнього. Міцна конструкція, передові функції безпеки та гнучка масштабованість роблять його чудовим вкладенням для довгострокової енергетичної незалежності та ефективності.
Технічні характеристики
| Модель | SE-F16 |
| Акумулятор хімії | ЛіФеПО4 |
| Номінальна потужність | 314 Ах |
| Номінальна енергія | 16 кВтч |
| номінальна напруга | 51.2 V |
| Робоча напруга | 44.8 V — 57.6 V |
| Макс. Продовження струму заряду | 160 |
| Макс. Продовження струму розряду | 230 |
| Піковий струм розряду | 280 А (10 сек) |
| Розміри (Ш × В × Г) | 400 × 708 × 233 мм (без дошки для підвішування) |
| Вага приблизна | 109 кг |
| Рекомендований DoD | 90%. |
| Життєвий цикл | >6000 циклов (25°C±2°C, 70% EOL) |
| Рейтинг IP | IP21 |
| Робоча температура | Заряд: 0~55°C / Розряд: -20°C~55°C |
| Комунікація | CAN2.0, RS485, Bluetooth+застосунок |
| Масштабованість | Макс. 32 паралельно під'єднаних пристрої |
| Гарантія | 5 років/10 років (продовжений) |
| Технічні характеристики | ООН38.3, Паспорт безпеки матеріалів |
1) Літій-залізо-фосфатний акумулятор — один із нових продуктів для зберігання енергії, який може використовуватися для забезпечення надійного електроживлення різних типів обладнання та систем. Весь модуль нетоксичний, не забруднює довкілля й безпечний для довкілля.
2) У цей продукт вбудована система керування батареями (BMS), яка може керувати й контролювати інформацію про елементи, включно з напругою, струмом і температурою. Крім того, BMS може балансувати заряд і розряд елементів для збільшення терміну експлуатації.
3) Катодний матеріал виготовлений із LiFePO4, що гарантує безпеку та тривалий термін експлуатації.
4) Гнучка конфігурація. Кілька батарей можуть бути під'єднані паралельно для збільшення місткості та потужності.
5) Застосовуваний режим самоохолодження швидко знижує рівень шуму системи.
6) Модуль має низький саморозряд, не має ефекту пам'яті, має чудові характеристики за неглибокого заряду та розряджання.
7) Розташування зв'язку модуля батареї автоматично під'єднується до мережі, що спрощує обслуговування, підтримує віддалений моніторинг і оновлення прошивки.
8) Висока питома потужність: плоска конструкція, можливість встановлення в стопку, економія місця.
Параметри SE-F16
Тип акумулятора LiFePO4 (літій-залізо-фосфатний)
Ємність (А·год) 314
Масштабованість — 1 Макс. 32 шт. паралельно
Номінальна напруга (В) 51,2
Робоча напруга (В) 44,8-57,6
Номінальна енергія (кВт·год) 16
Струм заряду (А) 2 Макс. тривалий: 160
Піковий: 280 (10 сек)
Струм розряду (А) 2 Макс. тривалий: 230
Піковий: 280 (10 сек)
Рекомендована глибина розряджання: 90%
Габарити (Ш/В/Г, мм): 400 × 708 × 233 (без настінного кронштейна)
Вага (приблизно): 109 кг
Світлова індикація: LED (рівень заряду, робота, захист) і звуковий сигнал
Ступінь захисту корпусу: IP21
Робоча температура: заряд: 0°C... +55°C; розряд: –20°C... +55°C
Температура зберігання: 0°C... +35°C
Відносна вологість: 95% (без конденсату)
Висота над рівнем моря: ≤3000 м
Термін служби (цикли): ≥6000 (за 25 °C ± 2 °C, 70% від залишкової ємності)
Спосіб встановлення: настінний, підлоговий, з можливістю штабелювання
Комунікаційні порти: CAN2.0, RS485, Bluetooth, застосунок (APP)
Пропускна здатність (MWh)3: 25
Сертифікація: UN38.3, MSDS, CE, CB
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Deye |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Ємність акумулятору | 314 А. г |
| Напрацювання | 6000 циклів заряду |
| Напруга | 48 В |
| Струм заряду | 125 А |
| Колір корпусу | Білий |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 233 мм |
| Висота | 708 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Вага | 107 кг |
- Ціна: 101 010 ₴
- Спосіб упаковки: Паковання — картон, целофан









