
MUST LP15-12100 12,8 V 100 Ah акумулятор 1,28kWh, BMS50A@4S LiFePO4, акумуляторна батарея літій-залізо-фосфат, ферум Маст
- Готово до відправки
- Код: LP15-12100 12,8V 100Ah
11 466 ₴
Опис
Акумуляторна батарея Must LiFePO4 являє собою надійне та високоякісне джерело живлення, що забезпечує стабільну роботу різних пристроїв. Цей акумулятор має ємність 100 ампер-годинників, напругу 12,8 вольтів і компактні розміри 339 x 185 x 218 міліметрів. Вага батареї становить 12 кілограмів, що робить її легкою та зручною у встановленні. Завдяки технології LiFePO4 акумулятор має високу стабільність роботи та тривалий термін експлуатації, що робить його ідеальним вибором для використання в різних галузях.
Акумулятор MUST LiFePO4 LP15-12100 — це літій-залізо-фосфатний акумулятор (LiFePO4) з номінальною ємністю 100 А·год. Унікальне поєднання новітніх технологій та інтелектуального програмного забезпечення робить літієву батарею надійним, безпечним і простим у використанні рішенням для зберігання енергії. Порівнюючи зі звичайними олив'яно-кислотними акумуляторами літієва батарея MUST LiFePO4 12.8 V 100 Ah вирізняється великою вагою й економією місця. Він дуже ефективний, має дуже високі характеристики та не потребує обслуговування.
Акумулятор MUST LiFePO4 з продуманим дизайном і елегантним зовнішнім виглядом являє собою ідеальну заміну традиційного олив'яно-кислотного акумулятора, пропонуючи швидке рішення для заміни олив'яно-кислотного акумулятора. Наші батареї можна використовувати окремо або збирати послідовно для створення більшої системи.
Ключові особливості
-
до 6000 циклів за 80% глибини розряджання (DOD) і температури 25 °C, що знижує загальну вартість володіння;
-
безпечна та стабільна хімія з тривалим терміном експлуатації;
-
підтримка послідовного та паралельного з'єднання;
-
вбудована інтелектуальна система керування BMS;
-
висока ефективність заряджання та розряджання;
-
не вимагає регулярного обслуговування;
-
висока термостійкість і стабільна робота;
-
куди вища питома енергоємність — вага до 1/3 менше, ніж у SLA-акумуляторів;
-
підтримка Bluetooth і мобільного застосунка для моніторингу стану батареї (опція).
Застосування
Акумулятор Must LP15-12100 оптимально підходить для:
-
джерел безперебійного живлення (ІБП);
-
сонячних електростанцій;
-
систем аварійного електропостачання;
-
побутового та промислового обладнання.
Характеристики:
1. Ємність: 100 ампер-годинників
2. Напруга: 12,8 вольтів
3. Розміри: 339 x 185 x 218 мм
4. Вага: 12 кг
5. Технологія: LiFePO4
6. Стабільна робота та довгий термін експлуатації
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Must |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Ємність акумулятору | 100 А. г |
| Напрацювання | 6000 циклів заряду |
| Напруга | 12 В |
| Струм заряду | 50 А |
| Колір корпусу | Білий |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 185 мм |
| Висота | 218 мм |
| Ширина | 339 мм |
| Вага | 12 кг |
- Ціна: 11 466 ₴
- Спосіб упаковки: Паковання — картон, целофан



