
MUST LP15-12200 12,8 V 200 Ah акумулятор 2,56kWh, BMS100A@4S LiFePO4, акумуляторна батарея літій-залізо-фосфат, ферум Маст
- Готово до відправки
- Код: LP15-12200 12,8V 200Ah
22 932 ₴
Опис
Акумуляторна батарея Must LiFePO4 являє собою якісний і надійний пристрій, який забезпечить стабільне живлення ваших пристроїв. Характеризується високою ємністю — 200 Ah і напругою 12,8V, цей пристрій підходить для широкого спектра застосувань. Її габарити становлять 502 x 186 x 243 мм, а вага 23 кг, що робить її легкою та компактною для встановлення. Must LiFePO4 вирізняється довгим терміном експлуатації та надійною роботою.
Акумулятор MUST LiFePO4 LP15-12200 — це літій-залізо-фосфатний акумулятор (LiFePO4) з номінальною ємністю 200 А·год. Унікальне поєднання новітніх технологій та інтелектуального програмного забезпечення робить літієву батарею надійним, безпечним і простим у використанні рішенням для зберігання енергії. Порівнюючи зі звичайними олив'яно-кислотними акумуляторами літієва батарея MUST LiFePO4 12.8 V 200 Ah вирізняється великою вагою й економією місця. Він дуже ефективний, має дуже високі характеристики та не потребує обслуговування.
Акумулятор MUST LiFePO4 з продуманим дизайном і елегантним зовнішнім виглядом являє собою ідеальну заміну традиційного олив'яно-кислотного акумулятора, пропонуючи швидке рішення для заміни олив'яно-кислотного акумулятора. Наші батареї можна використовувати окремо або збирати послідовно для створення більшої системи.
Ключові особливості
-
до 6000 циклів за 80% глибини розряджання (DOD) і температури 25 °C, що знижує загальну вартість володіння;
-
безпечна та стабільна хімія з тривалим терміном експлуатації;
-
підтримка послідовного та паралельного з'єднання;
-
вбудована інтелектуальна система керування BMS;
-
висока ефективність заряджання та розряджання;
-
не вимагає регулярного обслуговування;
-
висока термостійкість і стабільна робота;
-
куди вища питома енергоємність — вага до 1/3 менше, ніж у SLA-акумуляторів;
-
підтримка Bluetooth і мобільного застосунка для моніторингу стану батареї (опція).
Застосування
Акумулятор Must LP15-12200 оптимально підходить для:
-
джерел безперебійного живлення (ІБП);
-
сонячних електростанцій;
-
систем аварійного електропостачання;
-
побутового та промислового обладнання.
Характеристики:
- Напруга: 12,8V
- Ємність: 200Ah
- Розміри: 502 x 186 x 243 мм
- Вага: 23 кг
- Тип батареї: LiFePO4
- Довгий термін експлуатації
- Потужність — 2560 Wh
- Безперервний струм заряду — 100A
- Максимальний вхідний струм від сонячної панелі — 100 А
- Способ заряда (CC/CV)*
- Діапазон робочих температур: від -20 °C до 70 °C;
- Рекомендований діапазон робочих температур: від 10 до 45 °C.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Must |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Ємність акумулятору | 200 А. г |
| Напрацювання | 6000 циклів заряду |
| Напруга | 24 В |
| Струм заряду | 100 А |
| Колір корпусу | Білий |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 185 мм |
| Висота | 243 мм |
| Ширина | 502 мм |
| Вага | 23 кг |
- Ціна: 22 932 ₴
- Спосіб упаковки: Паковання — картон, целофан



