
MUST LP16-24200 25.6 V 200 Ah акумулятор 5,12kWh, BMS100A@8S LiFePO4, акумуляторна батарея літій-залізо-фосфат, ферум Маст
- Готово до відправки
- Код: LP16-24200 25.6V 200Ah
38 766 ₴
Опис
Акумуляторна батарея Must LiFePO4 25.6 V 200 Ah призначена для надійного й ефективного використання в системах зберігання енергії. Завдяки своїй унікальній конструкції, ця батарея забезпечує стабільне енергопостачання й довгий термін експлуатації. Монтаж на стіну забезпечує зручність встановлення та економить простір. Вага 45 кг гарантує надійність і безпеку використання.
Характеристики:
- Тип батареї: LiFePO4
- Напруга: 25.6V
- Ємність: 200Ah
- Розміри: 450 x 395 x 224 мм
- Вага: 45 кг
- Монтаж: на стіну
-- Силові кабелі в комплекті немає
Настінний літієвий акумулятор MUST (LiFePO4) — це високоінтегроване рішення зберігання енергії для вашої домашньої сонячної системи резервного живлення. Завдяки багатому досвіду та передовим технологіям, продукт має особливості модного дизайну, високої енергії, високої щільності потужності, тривалого терміну експлуатації та простоти встановлення та розширення.
Акумулятор літієвий
ОСОБЛИВОСТІ Й ПЕРЕВАГИ
- Великий цикл життя
- 6000 циклів @80% DoD (глибина розряду) для ефективного зниження загальної вартості володіння
- Триваліший термін експлуатації
- Невибагливі в обслуговуванні батареї зі стабільною хімією.
- Захист схем
- Встановлена система керування батареєю (BMS), що забезпечує оптимальний режим роботи та підтримує баланс між комірками під час заряджання/розряджання.
- Найкраще зберігання — до 6 місяців завдяки надзвичайно низькому рівню саморозряджання (LSD) і тому, що немає ризику сульфатації.
- Швидке заряджання літієвого акумулятора
- Заощаджуйте час і підвищуйте продуктивність із меншим часом простою завдяки чудовій ефективності заряджання/розряджання.
- Висока термостійкість
- Підходить для використання в широкому діапазоні застосувань, де температура довкілля дуже висока: до +60 °C.
- Невелика вага.
- Літієві АКБ забезпечують більше Вт-ч/кг, водночас вони важать до 1/3 ваги в еквіваленті SLA.
ЗАСТЕРЕЖЕННЯ
- НЕ замикайте, не змінюйте полярність, не ламайте та не розбирайте.
- НЕ нагрівайте та не спалюйте.
- НЕ занурюйте в рідину.
- Зберігати за 30-50% SOC (заряду). Рекомендується заряджати що 3 місяці. Поміщення для зберігання має бути чистим, прохолодним, сухим і провітрюваним.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Must |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Ємність акумулятору | 200 А. г |
| Напрацювання | 6000 циклів заряду |
| Напруга | 24 В |
| Струм заряду | 100 А |
| Колір корпусу | Білий |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 250 мм |
| Висота | 486 мм |
| Ширина | 442 мм |
| Вага | 44 кг |
- Ціна: 38 766 ₴
- Спосіб упаковки: Паковання — картон, целофан






