
MUST LP16-24320 25.6 V 320 Ah акумулятор 8,2kWh, BMS100A@8S LiFePO4, акумуляторна батарея літій-залізо-фосфат, ферум Маст
- Готово до відправки
- Код: LP16-24320 25.6V 320Ah
54 054 ₴
Опис
Гнучкий, компактний і простий у монтажі — LP1600 розроблений із трьома адаптованими варіантами монтажу: настінний, багатоярусний (до 5 пристроїв) або стійкий. Ідеально підходить для дому, телекомунікаційних мереж і комерційних систем зберігання енергії, що дає змогу користувачам оптимізувати простір без шкоди для продуктивності.
Основні характеристики:
- Універсальна конструкція 3 в 1: настінна кріпича, штабелювання або стійка.
- Максимальна вихідна потужність від 2,5 кВт до 5 кВт.
- Інтелектуальна система керування батареєю (BMS) з Wi-Fi та РК-дисплеєм.
- Тривалий термін експлуатації: понад 6000 циклів за 80% у глибині розряду 25 °C.
- Сумісність зі зв'язком CAN і RS485
- Витончений і міцний корпус для сучасного енергосистем.
- Ідеально підходить для побутових електростанцій, мобільних станцій і резервного енергопостачання.
Ідеально підходить для:
- Побутова сонячна система зберігання енергії
- Комерційні системи резервного копіювання
- Автономні електростанції
- Модульні стійки й гібридні інверторні установки.
Серія LP1600 поєднує в собі безпеку, масштабованість та інтелектуальне керування в одному потужному рішенні для зберігання енергії, призначеному для того, щоб розвиватися разом із вашими енергетичними потребами.
Характеристика:
- Номінальна напруга: 25,6 В
- Номінальна ємність: 320 А·год
- Життєві цикли: 6000 циклів за 80% глибини розряджання, 25 °C
- Рекомендована напруга заряджання: 29,2 В
- Максимальний зарядний струм: 160 А
- Максимальний розрядний струм: 160 А
- Глибина розряду (DOD): до ~ 90%
- Система захисту: вбудована BMS – 100 А
- Температура: заряджання: 0~50°C., розряджання: -20~60°C., зберігання: -5~35°C
- Напруга відвантаження: ≥25,6 В
- Функція безпеки: Захист від перезаряджання, перерозряджання, перевантаження за струмом, низьких/високих температур і короткого замикання
- Комунікація: CAN/RS232/RS485
- Рівень захисту: IP21
- Матеріал корпусу: SPCC
- Режим встановлення: Настінний монтаж, штабельований монтаж, монтаж у стійку (опціонально)
- Габарити (Ш*В*Г): 490×440×225 мм
- Вага: 65 кг
Заряджання та можливість відновлення ємності : стандартне заряджання акумулятора, після чого залишити за кімнатної температури на 28 днів або за температури 55 °C на 7 днів. Час збереження заряду: відсоток заряду ≥90%, відсоток відновлення заряду ≥90%.
Характеристики
Виробник
Must
Колір
білий
Країна виробник
Китай
Керування Wi-Fi
без керування Wi-Fi
Тип товару
литий-железо-фосфатный аккумулятор(LiFePo4)
Напруга
24-25,6
Максимальний струм розряду
160 А
Максимальний вольтаж заряду
29,2 В (3,65 В/елемент)
Застосування акумуляторів
підходить для побутових електростанцій, мобільних станцій і резервного енергопостачання
Ресурс
тривалий термін експлуатації: понад 6000 циклів за 80% у глибині розряду 25 °C
Робочі температури
температура: заряджання: 0~50°C., розряджання: -20~60°C., зберігання: -5~35°C
Матеріал корпусу
SPCC
Додаткова інформація
максимальний розрядний струм: 160 А; режим встановлення: настінний монтаж, штабельований монтаж, монтаж в стійку (опціонально); комунікація: CAN/RS232/RS485
Системи захисту
функція безпеки: захист від перезаряджання, перерозряджання, перевантаження за струмом, низьких/високих температур і короткого замикання; рівень захисту: IP21
Гарантія
24 місяці офіційної гарантії від виробника
Характеристики BMS
інтелектуальна система керування батареєю (BMS) — 100 А
Розмір
225 x 440 x 490 мм
Вага:
65.00 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Must |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Ємність акумулятору | 320 А. г |
| Напрацювання | 6000 циклів заряду |
| Напруга | 24 В |
| Струм заряду | 100 А |
| Колір корпусу | Білий |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 250 мм |
| Висота | 486 мм |
| Ширина | 442 мм |
| Вага | 65 кг |
- Ціна: 54 054 ₴
- Спосіб упаковки: Паковання — картон, целофан





