
ANENJI ANJ-6200W-48V-WIFI, 6200W, 48V, charge 80A (max), 170-280V, МРРТ60-500VDC Wi-Fi Гібридний інвертор Аненджі сонячний дбж ups
- Готово до відправки
- Код: ANJ-6200W-48V-WIFI
22 932 ₴
Гібридний інвертор ANENJI ANJ-6200W-48V-WIFI, 6200 W, 48 V, charge 80A (max), 170-280V, МРРТ60-500VDC, RS485. RS232, WiFi, 482x290x113mm, 10 kg, Q1
Характеристики
- Виробник:
ANENJI
- Потужність інвертора (Вт):
6200
- Напруга інвертора:
48V
- Фазність системи та Паралельність:
1 phase (L/N/PE)
- Функціональні особливості:
зелений тариф (NO CERT), комунікація з BMS, робота без АКБ
- Контролери заряду (PV):
1 х MPPT
- Режими роботи та підмішування:
SUB, SBU
- Порти інверторів:
RS485
- Бездротові інтерфейси:
Wi-Fi вбудований
Опис і характеристики Anenji 6200W 48V ANJ-6200W-48V (6200VA/6200W, Max CH 120A, AC 80) Wi-Fi
Гібридний однофазний інвертор Anenji ANJ-6200W-48V-WIFI призначений для побудови автономних і мережевих сонячних електросистем і забезпечує стабільне електроживлення споживачів із чистою синусоїдальною формою вихідної напруги. Це гарантує безпечну роботу чутливих електронних пристроїв.
Модель має номінальну потужність 6200 Вт і коефіцієнт 1.0, що дає змогу ефективно використовувати всю доступну енергію без втрат. Пристрій обладнаний вбудованим MPPT-контролером заряду та підтримує під'єднання сонячних панелей загальною потужністю до 6500 Вт за широкого діапазону вхідної напруги від 60 до 500 В постійного струму. Інвертор сумісний із 48-вольтовими літієвими та олив'яно-кислотними АКБ, підтримує користувацьке настроювання типу батареї й обладнаний інтерфейсом RS485 для зв'язку із системою керування BMS. Максимальний сумарний струм заряджання від сонячних панелей і мережі змінного струму досягає 120 А. Також реалізована функція активації літієвих акумуляторів як від сонячних панелей, так і від мережі. Інвертор здатний працювати без під'єднаного акумулятора, використовуючи енергію сонячних панелей і мережі. Підтримуються різні режими пріоритету джерел живлення, включно з UTL, SOL, SBU, SUB і SUF, що дає змогу гнучко адаптувати роботу системи під конкретні умови експлуатації. SUF-режим дає змогу повертати сонячну енергію в мережу, якщо її досить для всіх під'єднаних навантажень і заряджання акумулятора.
Модифікації Anenji ANJ-6200W-48V, доступні на нашому сайті:
- Інвертор Anenji 6200W 48V ANJ-6200W-48V - базова модель з одним виходом на навантаження арт. 13235 (Ви перебуваєте на сторінці цієї моделі).
- Інвертор Anenji 6200W 48V ANJ-6200W-48V-W модель з подвійним виходом арт. 13347.
Таблиця із технічними характеристиками
| Модель: | ANJ-6200W-48V-WIFI |
| Номінальна потужність: | 6,2 кВА/6,2 кВт |
| Функція подвійного виходу: | Немає/Так |
| Робота без АКБ: | Да |
| Можливість подавання енергії в мережу: | режим SUF |
| Можливість паралельного під'єднання: | немає |
| ВХОД | |
| Номінальна напруга: | 230 В змінного струму |
| Частота: | 50/60 Гц (автоматичне визначення частоти) |
| ВЫХОД | |
| Номінальна напруга: | 220/230 В змінного струму + 5% |
| Пікова потужність: | 11000 ВА |
| Частота: | 50/60 Гц |
| Форма хвилі вихідного сигналу: | Чиста синусоїда |
| Час автоматичного перемикання: | 10 мс (для персональних комп'ютерів); 20 мс (для побутової техніки) |
| Максимальна ефективність (PV to INV) | 96% |
| Максимальна ефективність (Battery to INV) | 93% |
| Захист від перевантаження | 5 з у разі навантаження >= 140%; 10 з у разі навантаження 110%-140%. |
| БАТАРЕЯ | |
| Напруга батареї: | 48 В постійного струму |
| Напруга заряду, що плаває: | 54 В постійного струму |
| Захист від перезаряджання: | 63 В постійного струму |
| Способ зарядки: | CC/CV |
| Активація літієвої батареї: | ДА |
| Зв'язок із літієвою батареєю: | ДА (RS485) |
| СУЧАСНЕ ЗАРЯДНЕ ПРИСТРІЙСТВО І ЗАРЯДНЕ ПРИСТРОЮВАННЯ ПЕРЕМЕННОГО ТОКУ | |
| Тип сонячного зарядного пристрою: | MPPT |
| Макс. потужність PV-масива: | 6500 Вт |
| Макс. напруга холостого ходу PV-масива: | 500 В постійного струму |
| Діапазон напруги MPPT PV-масива: | 60~500 В постійного струму |
| Макс. струм: | 27А |
| Макс. струм заряду PV-масива: | 120А |
| Макс. струм заряду змінного струму: | 80 А |
| Макс. зарядний струм (PV+AC): | 120А |
| ФІЗИЧНІ ПАРАМЕТРИ | |
| Габарити, ДхШхВ (мм): | 482X290X113 |
| Вага (кг): | 10 |
| Інтерфейс зв'язку: | RS485, Wi-Fi вбудований |
| ОКРАЖУВАЛЬНА ЗРУХУ | |
| Діапазон робочих температур: | от -10°C до 50°C |
| Температура зберігання: | -15°C~60°C |
| Вологість: | Відносна вологість від 5% до 95% (без конденсації) |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Anenji |
| Країна виробник | Китай |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 6200 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Стан | Новий |
| Сонячна батарея | Так |
| Тип інвертора | Гібридний (On-Grid + Off-Grid) |
| Напруга АКБ (В) | 48 В |
| Струм заряду АКБ (А) | 80 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 113 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Висота | 482 мм |
| Вага | 10 кг |
- Ціна: 22 932 ₴
- Спосіб упаковки: В коробке










