
TOMMATATECH TT-NEW5K/MPPT 48V 5000W струм заряду 60А MPPT(60-115В) Гібридний інвертор Томатек перетворювач сонячний дбж ups
- Готово до відправки
- Код: TT-NEW5K/MPPT 48V
31 122 ₴
Гібридний інвертор TOMMATECH TT-NEW5K/MPPT 48V 5000W струм заряду 60 А MPPT (60-115В)
Опис
Гібридне джерело безперебійного живлення — це високоякісні багатофункціональні пристрої, призначені для створення систем гарантованого електроживлення квартир, приватних будинків, котеджів і об'єктів міні-бізнесу доповнені функцією автономного живлення.Вбудований РК-дисплей дає змогу відстежувати роботу системи та з легкістю змінювати її параметри, як-от: зарядний струм АКБ, встановлювати пріоритет мережі або альтернативного джерела живлення, а також встановлювати діапазон вхідного напруги.
TommaTech® використовує новітні технології та приділяє велику увагу дослідженням і розробкам, щоб запропонувати надійну сучасну продукцію.
Місія TommaTech® — запропонувати вам новітні технології.
Автономні інвертори зберігають надлишкову сонячну енергію в акумуляторному блоці для підтримки сонячних панелей у періоди зниженого випромінювання, а також для живлення під'єднаних споживачів у нічну пору. На відміну від гібридних інверторів, вони не можуть продавати електроенергію.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Виробник Tommatech
Модель TT-NEW5KMPPT
Країна походження Китай
Тип ДБЖ автономний
Кількість фаз 1
Робота в паралелі немає
Тип зарядного пристрою від СП MPPT
Кількість МРРТ 1
ККД% 93
Інтерфейс RS232 USB RS485
Робота з генератором: так
Вхідні характеристики змінного струму
Форма вхідного сигналу синусоїда
Номінальна напруга, В 230
Номінальна потужність, Вт 5000
Вихідні характеристики
Номінальна потужність, Вт 5000
Пікова потужність, Вт (впродовж 5 сек) 10000
Вихідний струм, А 22
Вихідна напруга, В 230
Форма вихідного сигналу синусоїда
Частота вихідного сигналу, Гц 50/60
Характеристики зарядно-розрядного пристрою
Діапазон вхідної напруги, В 41-63
Номінальна напруга, В 48
Максимальний струм заряду, А (мережа + сонце) 120
Максимальний струм заряду від мережі, А 60
Максимальний струм розряду АКБ, А 105
Тип підтримуваних акумуляторів GEL/AGM/LiFePO4/Li-ion
Тип охолодження — активні
Вхідні характеристики МРРТ (PWM)
Номінальна потужність, Вт 3000
Максимальна потужність, Вт 3000
Діапазон робочої напруги, В 60-115
Діапазон вхідної напруги, В 60-145
Макс. навантаження холостого ходу, В 145
Вхідний струм, А 18
Габарити, мм 100/300/440
Маса, кг 10
Характеристики робочого середовища
Робоча температура,С 0-+50
Температура зберігання,С 0-+50
Клас захисту IP21
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TommaTech |
| Країна виробник | Китай |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 5000 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Стан | Новий |
| Сонячна батарея | Так |
| Тип інвертора | Гібридний (On-Grid + Off-Grid) |
| Напруга АКБ (В) | 48 В |
| Струм заряду АКБ (А) | 60 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 440 мм |
| Вага | 10 кг |
- Ціна: 31 122 ₴
- Спосіб упаковки: В коробке





