
Акумулятор Ritar LiFePO4 12,8V 24Ah BMS2P4S батарея літій-залізо-фосфатна, акумуляторна Ритар
- Готово до відправки
- Код: R-LFP 12.8V 24Ah 38098
5 110 ₴
Опис
Акумуляторна батарея Ritar LiFePO4 12,8 V 24 Ah — це надійний і високоякісний пристрій, який ідеально підходить для використання в різних сферах, як-от автомобільна промисловість, сонячна енергетика, морська навігація, а також для домашнього використання як джерела резервного живлення.
Характеристики товару:
- Напруга: 12,8V
- Ємність: 24Ah
- Технологія: LiFePO4
- Тривалий термін експлуатації
- Висока стабільність і надійність
- Швидке заряджання
- Низьке саморозряджання
- Сумісність із різними пристроями
• Вологість під час експлуатації: 0~95% RH (без конденсації).
• Температурний режим: Заряджання: 0 ~ +50 °C; Розряджання: -20 ~ +55 °C.
• Термін експлуатації: Понад 10 років.
Завдяки комбінації своїх переваг акумуляторна батарея Ritar LiFePO4 забезпечує довговічну роботу пристроїв, а також високу ефективність заряджання. Це ідеальний вибір для тих, хто цінує надійність і якість.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Ємність акумулятору | 24 А. г |
| Напрацювання | 6000 циклів заряду |
| Напруга | 12 В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 73 мм |
| Висота | 180 мм |
| Ширина | 165 мм |
| Вага | 3 кг |
- Ціна: 5 110 ₴
- Спосіб упаковки: Паковання — картон, целофан



