
Акумулятор Ritar LiFePO4 12,8V 100Ah 1280Wh BMS50A@4S з bluetooth батарея літій-залізо-фосфатна, акумуляторна Ритар
- Готово до відправки
- Код: R-LFP12.8V100AH 37191
13 104 ₴
Опис
Тип пристрою LiFePo4 — літій-залізо-фосфатний
Особливості Номінального струму заряду 50 А; Максимальний струм заряду: 100 А; максимальний струм розряду: 100 А
Додаткові характеристики система підігрівання, Bluetooth
Місткість 100 А·год
Вихідна напруга 12.8 В
Потужність 1280 Вт
Розміри 330 х 172 х 214 мм
Вага 13 кг
Розмір паковання (Ш х В х Г) 195 x 270 x 355 мм
Вага брутто 12.9 кг
• Вологість під час експлуатації: 0~95% RH (без конденсації).
• Термін експлуатації: Понад 10 років.
Особливості та переваги LiFePO4:
Літій-залізо-фосфатний АКБ (LiFePO4) — сучасна акумуляторна батарея, з понад 4000 циклів заряджання-розряджання, абсолютно нечутлива до режимів хронічного недозаряджання. Має вбудовану плату керування акумуляторною батареєю (Battery Management System). Заряджається постійною напругою й постійним струмом, без стадій. На об'єктах малої енергетики в режимах постійного циклування дають змогу використовувати втричі меншу власну ємність АКБ, порівнюючи зі олив'яно-кислотними акумуляторами завдяки допустимому глибокому розряджанню до 80% (DoD 80%). Модуль має вбудований захист від перенапруг, низького заряду, підвищених струмів.
Важливо, що під час розрахунку ємності АКБ у режимі циклування LiFePO4 потрібно втричі менше ємності, ніж для олив'яно-кислотних АКБ AGM/GEL! Для прикладу, якщо раніше ви використовували олив'яно-кислотний АКБ AGM/GEL 150 А·год у режимі циклування, то для його заміни Вам буде досить АКБ LiFePO4 50 А·год без втрати експлуатаційних характеристик.
Переваги LiFePO4 проти олив'яно-кислотних АКБ:
Віддають повну ємність за будь-яких струмів розряду
Заряджаються великим струмом проти олив'яно-кислотних АКБ
Не вимагають суворого алгоритму заряджання
ККД 95%
Нечутливі до режимів хронічного недозаряджання
Учетверо легший, ніж олив'яно-кислотні
10-кратна кількість циклів проти олив'яно-кислотних
Необслуговувані
Пожаро-взрывобезопасны
Тривалий термін експлуатації
Вбудована система балансування та захисту робить АКБ високонадійними
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Ємність акумулятору | 100 А. г |
| Напрацювання | 6000 циклів заряду |
| Напруга | 12 В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 172 мм |
| Висота | 214 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Вага | 13 кг |
- Ціна: 13 104 ₴
- Спосіб упаковки: Паковання — картон, целофан


