
Акумулятор Ritar LiFePO4 25,6V 100Ah з Bluetooth CAN/RS485 2560Wh BMS100A@8S батарея літій-залізо-фосфатна, акумуляторна Ритар
- Готово до відправки
- Код: R-LFP25.6V100AhBTG3 44834
20 202 ₴
Опис
Характеристики
Модель LFP25.6V100AH (G24) G3 (BT)
Бренд Ritar Power
Тип АКБ Літієвий
Технологія LiFePO4 (літій-залізо-фосфат)
BMS 25.6V 8S Dis 100A Ch 100A
Виробник комірок Комірки класу А
Ресурс
> 3500 циклов (DoD 80%, charge/discharge: 0.5C)
Номінальна напруга 25.6 В
Номінальна ємність 100 А·год
Максимальний струм розряду 100 А
Напруга глибокого розрядження 22.4 В
Напруга заряду 28.4~29.2 В
Максимальний струм заряду та розряду 100A/100A
Номінальний струм заряду та розряджання 50 А/50A
Термінали M8
Температура експлуатації
Розряджання: -20~55 °C
Заряджання: 0~50°C
Рекомендована: 15~35°C
Вбудовані захисту
OVP (Over Voltage Protection), LVP (Low Voltage Protection), OCP (Over Current Protection), OTP (Over Temperature Protection), LTP (Low Temperature Protection), SСP (Short Circuit Protection)
Матеріал корпусу ABS
Ступінь захисту корпусу IP 30
Габарити та вага 522*240*219 мм/25 кг
Особливості та переваги LiFePO4:
Літій-залізо-фосфатний АКБ (LiFePO4) — сучасна акумуляторна батарея, з понад 4000 циклів заряджання-розряджання, абсолютно нечутлива до режимів хронічного недозаряджання. Має вбудовану плату керування акумуляторною батареєю (Battery Management System). Заряджається постійною напругою й постійним струмом, без стадій. На об'єктах малої енергетики в режимах постійного циклування дають змогу використовувати втричі меншу власну ємність АКБ, порівнюючи зі олив'яно-кислотними акумуляторами завдяки допустимому глибокому розряджанню до 80% (DoD 80%). Модуль має вбудований захист від перенапруг, низького заряду, підвищених струмів.
Важливо, що під час розрахунку ємності АКБ у режимі циклування LiFePO4 потрібно втричі менше ємності, ніж для олив'яно-кислотних АКБ AGM/GEL! Для прикладу, якщо раніше ви використовували свинцево-кислотний АКБ AGM/GEL 150 А·год у режимі циклування, то для його заміни Вам буде досить АКБ LiFePO4 50 А·год без втрати експлуатаційних характеристик.
Переваги LiFePO4 проти олив'яно-кислотних АКБ:
Віддають повну ємність за будь-яких струмів розряду
Заряджаються великим струмом проти олив'яно-кислотних АКБ
Не вимагають суворого алгоритму заряджання
ККД 95%
Нечутливі до режимів хронічного недозаряджання
Учетверо легший, ніж олив'яно-кислотні
10-кратна кількість циклів проти олив'яно-кислотних
Необслуговувані
Пожаро-взрывобезопасны
Тривалий термін експлуатації
Вбудована система балансування та захисту робить АКБ високонадійними
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Ємність акумулятору | 100 А. г |
| Напрацювання | 6000 циклів заряду |
| Напруга | 24 В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 240 мм |
| Висота | 219 мм |
| Ширина | 522 мм |
| Вага | 25 кг |
- Ціна: 20 202 ₴
- Спосіб упаковки: Паковання — картон, целофан




