
Акумулятор Ritar 19" LiFePO4 25,6V 100Ah з Bluetooth, 2560Wh BMS100@8S батарея літій-залізо-фосфатна, акумуляторна Ритар
- Готово до відправки
- Код: 46750 R-LFP 25.6V 100Ah B
24 024 ₴
Опис
**Акумуляторна батарея Ritar 19" LiFePO4 25,6V 100 Ah 2560Wh BMS100@8S**
Опис товару:
Акумуляторна батарея Ritar 19" LiFePO4 являє собою високоякісний пристрій, спеціально розроблений для використання в стійці. Її компактні розміри (442 х 300 х 110 мм) і легка вага (23 кг) роблять її ідеальним вибором для різних монтажних програм.
Параметры:
- Напруга: 25,6 В
- Ємність: 100 А·год
- Енергія: 2560 Втч
- BMS100@8S
- Розміри (ШхГхВ): 442 х 300 х 110 мм
- Вага: 23 кг
Використання товару:
Ця акумуляторна батарея ідеально підходить для використання в стійках, особливо в ситуаціях, коли потрібне стійке та довгострокове живлення. Вона може бути використана в різних зонах, як-от резервне живлення, автоматизація процесів, електроніка, сонячна енергія й багато іншого.
З урахуванням зазначених характеристик і можливостей, акумуляторна батарея Ritar 19" LiFePO4 забезпечить надійне й ефективне рішення для ваших енергетичних потреб.
Особливості та переваги LiFePO4:
Літій-залізо-фосфатний АКБ (LiFePO4) — сучасна акумуляторна батарея, з понад 4000 циклів заряджання-розряджання, абсолютно нечутлива до режимів хронічного недозаряджання. Має вбудовану плату керування акумуляторною батареєю (Battery Management System). Заряджається постійною напругою й постійним струмом, без стадій. На об'єктах малої енергетики в режимах постійного циклування дають змогу використовувати втричі меншу власну ємність АКБ, порівнюючи зі олив'яно-кислотними акумуляторами завдяки допустимому глибокому розряджанню до 80% (DoD 80%). Модуль має вбудований захист від перенапруг, низького заряду, підвищених струмів.
Важливо, що під час розрахунку ємності АКБ у режимі циклування LiFePO4 потрібно втричі менше ємності, ніж для олив'яно-кислотних АКБ AGM/GEL! Для прикладу, якщо раніше ви використовували олив'яно-кислотний АКБ AGM/GEL 150 А·год у режимі циклування, то для його заміни Вам буде досить АКБ LiFePO4 50 А·год без втрати експлуатаційних характеристик.
Переваги LiFePO4 проти олив'яно-кислотних АКБ:
Віддають повну ємність за будь-яких струмів розряду
Заряджаються великим струмом проти олив'яно-кислотних АКБ
Не вимагають суворого алгоритму заряджання
ККД 95%
Нечутливі до режимів хронічного недозаряджання
Учетверо легший, ніж олив'яно-кислотні
10-кратна кількість циклів проти олив'яно-кислотних
Необслуговувані
Пожаро-взрывобезопасны
Тривалий термін експлуатації
Вбудована система балансування та захисту робить АКБ високонадійними
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Ємність акумулятору | 100 А. г |
| Напрацювання | 6000 циклів заряду |
| Напруга | 24 В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 300 мм |
| Висота | 110 мм |
| Ширина | 442 мм |
| Вага | 23 кг |
- Ціна: 24 024 ₴
- Спосіб упаковки: Паковання — картон, целофан





