
Акумулятор Ritar LiFePO4 51.2V 150Ah 7680Wh BMS100A@16S батарея літій-залізо-фосфатна, акумуляторна Ритар
- Готово до відправки
- Код: 17445 R-LFP 51.2V 150Ah
60 060 ₴
Опис
Тип комірок — LFP Prismatic cell 50Ah
Конфігурація — 3P16S
Номінальна напруга, В — 51,2
Номінальна Ємність, А·год — 150
Накопичується енергія, Wh — 7680
Довжина, мм — 495
Ширина, мм — 423
Висота, мм — 265
Вага, кг — 74,6
Максимальний струм заряду, A — 100
Максимальний струм розряду, A — 100
Зарядна напруга, В -56~57,6
Зарядна напруга (буферний режим), В — 44,8
Зарядна напруга (циклічний режим), В — 48
Робоча температура заряду, °C:0 ~ +-50
Робоча температура розряджання, °C: -20~ +-55
Кількість циклів Докладніше — >3500
Інтерфейси — RS232, RS-485, CAN
Захист — від високої напруги, низької напруги, перевантаження, перегрівання, низької температури, короткого замикання
Паралельна робота — ТАК, Макс 15 пристроїв..
Особливості та переваги LiFePO4:
Літій-залізо-фосфатний АКБ (LiFePO4) — сучасна акумуляторна батарея, з понад 4000 циклів заряджання-розряджання, абсолютно нечутлива до режимів хронічного недозаряджання. Має вбудовану плату керування акумуляторною батареєю (Battery Management System). Заряджається постійною напругою й постійним струмом, без стадій. На об'єктах малої енергетики в режимах постійного циклування дають змогу використовувати втричі меншу власну ємність АКБ, порівнюючи зі олив'яно-кислотними акумуляторами завдяки допустимому глибокому розряджанню до 80% (DoD 80%). Модуль має вбудований захист від перенапруг, низького заряду, підвищених струмів.
Важливо, що під час розрахунку ємності АКБ у режимі циклування LiFePO4 потрібно втричі менше ємності, ніж для олив'яно-кислотних АКБ AGM/GEL! Для прикладу, якщо раніше ви використовували свинцево-кислотний АКБ AGM/GEL 150 А·год у режимі циклування, то для його заміни Вам буде досить АКБ LiFePO4 50 А·год без втрати експлуатаційних характеристик.
Переваги LiFePO4 проти олив'яно-кислотних АКБ:
Віддають повну ємність за будь-яких струмів розряду
Заряджаються великим струмом проти олив'яно-кислотних АКБ
Не вимагають суворого алгоритму заряджання
ККД 95%
Нечутливі до режимів хронічного недозаряджання
Учетверо легший, ніж олив'яно-кислотні
10-кратна кількість циклів проти олив'яно-кислотних
Необслуговувані
Пожаро-взрывобезопасны
Тривалий термін експлуатації
Вбудована система балансування та захисту робить АКБ високонадійними
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Ємність акумулятору | 150 А. г |
| Напрацювання | 6000 циклів заряду |
| Напруга | 48 В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 423 мм |
| Висота | 265 мм |
| Ширина | 495 мм |
| Вага | 74.6 кг |
- Ціна: 60 060 ₴
- Спосіб упаковки: Паковання — картон, целофан






