
Акумулятор Merlion LiFePO4 12.8V 50AH (4S1P/BMS-50A) батарея літій-залізо-фосфатна, акумуляторна Мерліон
- Готово до відправки
- Код: 07723 LFP12-50US
8 517 ₴
Опис
Літій-залізо-фосфатний акумулятор Merlion LiFePO4 12.8 V 50 AH є надійним і компактним джерелом енергії, яке може бути використане в різних застосунках. Цей акумулятор має високу ємність і тривалий термін експлуатації, що робить його чудовим вибором для різних енергозалежних пристроїв і систем.
Характеристики:
- Номінальна напруга: 12.8V
- Номінальна ємність: 50 Ah (за 25 °C)
- Енергія: 640Wh
- Внутрішній опір: менш ніж 70мΩ
- Циклічне життя: < 5000 циклів за 100% розряджання (у разі струму розряду 1C)
- Ефективність заряджання: 96-99% за струму заряду 1C
- Ефективність розряду: понад 96% за струму розряду 1C
- Напруга заряду: 14.6±0.2V
- Режим заряду: CC/CV (константний струм/константна напруга)
- Ток заряда: до 50А
- Максимальний струм заряду: 50А
- Кінцева напруга заряду: 14.8V±0.2V
- Максимальний постійний розрядний струм: 50А
- Максимальний імпульсний струм: 150А (тривалість менш ніж 3 секунди)
- Кінцева напруга розряджання: 10V
- Температура заряду: від 0 °C до 45 °C
- Температура розряду: від -20 °C до 60 °C
- Температура зберігання: від 0 °C до 40 °C
- Ступінь захисту від води та пилу: IP65
- Розміри (ДхШхВ): 229x138x205 мм
- Маса: 6.5 кг
- BMS (Battery Management System): 4S50A
Застосування:
Літій-залізо-фосфатний акумулятор Merlion LiFePO4 12.8 V 50 AH підходить для різних програм, включно з:
1. Безперебійне живлення (ІБП) і джерела резервного електроживлення.
2. Електричні транспортні засоби, як-от електричні велосипеди та самокати.
3. Сонячні електростанції та системи зберігання енергії.
4. Підтримка малопотужних пристроїв і систем далеко від електричної мережі.
Літій-залізо-фосфатні акумулятори відомі своєю стабільною продуктивністю й надійністю, що робить їх прекрасним вибором для широкого спектра застосунків.
Особливості та переваги LiFePO4:
Літій-залізо-фосфатний АКБ (LiFePO4) — сучасна акумуляторна батарея, з понад 4000 циклів заряджання-розряджання, абсолютно нечутлива до режимів хронічного недозаряджання. Має вбудовану плату керування акумуляторною батареєю (Battery Management System). Заряджається постійною напругою й постійним струмом, без стадій. На об'єктах малої енергетики в режимах постійного циклування дають змогу використовувати втричі меншу власну ємність АКБ, порівнюючи зі олив'яно-кислотними акумуляторами завдяки допустимому глибокому розряджанню до 80% (DoD 80%). Модуль має вбудований захист від перенапруг, низького заряду, підвищених струмів.
Важливо, що під час розрахунку ємності АКБ у режимі циклування LiFePO4 потрібно втричі менше ємності, ніж для олив'яно-кислотних АКБ AGM/GEL! Для прикладу, якщо раніше ви використовували свинцево-кислотний АКБ AGM/GEL 150 А·год у режимі циклування, то для його заміни Вам буде досить АКБ LiFePO4 50 А·год без втрати експлуатаційних характеристик.
Переваги LiFePO4 проти олив'яно-кислотних АКБ:
Віддають повну ємність за будь-яких струмів розряду
Заряджаються великим струмом проти олив'яно-кислотних АКБ
Не вимагають суворого алгоритму заряджання
ККД 95%
Нечутливі до режимів хронічного недозаряджання
Учетверо легший, ніж олив'яно-кислотні
10-кратна кількість циклів проти олив'яно-кислотних
Необслуговувані
Пожаро-взрывобезопасны
Тривалий термін експлуатації
Вбудована система балансування та захисту робить АКБ високонадійними
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Ємність акумулятору | 50 А. г |
| Напрацювання | 6000 циклів заряду |
| Напруга | 12 В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 80 град. |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 138 мм |
| Висота | 205 мм |
| Ширина | 229 мм |
| Вага | 6.5 кг |
- Ціна: 8 517 ₴
- Спосіб упаковки: Паковання — картон, целофан


