
Акумулятор Merlion LiFePO4 25.6V 50AH (330x173x216) батарея літій-залізо-фосфатна, акумуляторна Мерліон
- Готово до відправки
- Код: 08727 LFP25.6-50
13 650 ₴
Опис
Літій-залізо-фосфатний акумулятор Merlion являє собою надійне й ефективне рішення для зберігання енергії. З високою ємністю й довгим терміном експлуатації, цей акумулятор ідеально підходить для різних застосувань, де потрібна надійна та стабільна енергія.
Використання:
- Підходить для використання в сонячних електростанціях і домашніх системах зберігання енергії.
— Ідеально підходить для мобільних електроінструментів, електричних велосипедів і транспортних засобів.
- Може використовуватися в системах безперебійного живлення (ІБП) для забезпечення безперервного електроживлення.
Характеристики:
• Ємність акумулятора: 1280WH/25.6V 50AH
• Розміри: 330x173x216мм
• Вага: 6.5 кг (нетто), 7.0 кг (брутто)
• Тип акумулятора: літій-залізо-фосфатний (LiFePO4)
• Цикл життя: <3000 циклів
• Температурний діапазон: заряд: 0~45 °C, розряд: 0~70 °C, зберігання: 0~30°C
• Типова ємність: 50 Ah
• Мінімальна ємність: 48.5 Ah
• Внутрішній опір: ≤ 2.0mΩ (по 1kHz AC)
• Зарядна напруга: 28.8V
• Вага комірки: 1.1 кг ± 0.3 г
• Стандартний метод розряджання: 10A (0.2C)
• Стандартний метод заряду: 10A (0.2C)
• Швидкий метод заряду: 25A (0.5C)
• Максимальний безперервний струм розряду: 40A (0.8C)
• Пульсувальний струм розряду: 100A (2C)
Цей акумулятор забезпечує високу продуктивність, довгий термін експлуатації та широкий температурний діапазон роботи, що робить його ідеальним вибором для різних застосувань, де потрібна надійна та стабільна енергія.
Особливості та переваги LiFePO4:
Літій-залізо-фосфатний АКБ (LiFePO4) — сучасна акумуляторна батарея, з понад 4000 циклів заряджання-розряджання, абсолютно нечутлива до режимів хронічного недозаряджання. Має вбудовану плату керування акумуляторною батареєю (Battery Management System). Заряджається постійною напругою й постійним струмом, без стадій. На об'єктах малої енергетики в режимах постійного циклування дають змогу використовувати втричі меншу власну ємність АКБ, порівнюючи зі олив'яно-кислотними акумуляторами завдяки допустимому глибокому розряджанню до 80% (DoD 80%). Модуль має вбудований захист від перенапруг, низького заряду, підвищених струмів.
Важливо, що під час розрахунку ємності АКБ у режимі циклування LiFePO4 потрібно втричі менше ємності, ніж для олив'яно-кислотних АКБ AGM/GEL! Для прикладу, якщо раніше ви використовували олив'яно-кислотний АКБ AGM/GEL 150 А·год у режимі циклування, то для його заміни Вам буде досить АКБ LiFePO4 50 А·год без втрати експлуатаційних характеристик.
Переваги LiFePO4 проти олив'яно-кислотних АКБ:
Віддають повну ємність за будь-яких струмів розряду
Заряджаються великим струмом проти олив'яно-кислотних АКБ
Не вимагають суворого алгоритму заряджання
ККД 95%
Нечутливі до режимів хронічного недозаряджання
Учетверо легший, ніж олив'яно-кислотні
10-кратна кількість циклів проти олив'яно-кислотних
Необслуговувані
Пожаро-взрывобезопасны
Тривалий термін експлуатації
Вбудована система балансування та захисту робить АКБ високонадійними
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Ємність акумулятору | 50 А. г |
| Напрацювання | 6000 циклів заряду |
| Напруга | 24 В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 80 град. |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 173 мм |
| Висота | 216 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Вага | 6.5 кг |
- Ціна: 13 650 ₴
- Спосіб упаковки: Паковання — картон, целофан


