
Акумулятор Merlion LiFePO4 51.2V 50AH for Solar RACK MOUNT 50A BMS батарея літій-залізо-фосфатна, акумуляторна Мерліон
- Готово до відправки
- Код: 28456 LFP51.2-50US
31 668 ₴
Опис
Літій-залізо-фосфатний акумулятор Merlion LiFePO4 51.2V 50AH for Solar — це надійний і ефективний акумулятор, який може використовуватися в різних програмах, включно з:
- Сонячні системи: Цей акумулятор ідеально підходить для використання в сонячних системах, де він може забезпечувати резервне живлення або використовуватися для зберігання енергії.
- ДБЖ: Цей акумулятор також може використовуватися як джерело безперебійного живлення для критично важливих пристроїв, як-от сервери та медичні прилади.
- Складання енергії: Цей акумулятор може використовуватися для зберігання енергії від відновлюваних джерел енергії, як-от сонячні панелі та вітрові турбіни.
Характеристики:
• Номінальна напруга: 48 В
• Номінальна ємність: 50 А·год
• Енергія: 2400 Вт·год
• Внутрішній опір: <200 мОм
• Циклічна довговічність: >5000 циклів @0.2C 80% DOD
• Саморозряд: <3% на місяць
• Ефективність заряду: 100% @0.2C
• Ефективність розряду: 96-99% @1C
• Напруга заряду: 54.8±0.2 В
• Режим заряду: CC/CV
• Ток заряда: 20-50 А
• Напруга розряду: 37.5 В
• Діапазон робочих температур: 0 °C ~ 45 °C
• Діапазон температур зберігання: -20 °C ~ 60 °C
• Клас захисту: IP65
• Розміри: 482*396*132 мм
• Вага: 20.5 кг
• Тип клем: 50А через клеми
• BMS: 15S100A
Переваги:
• Висока щільність енергії
• Низький внутрішній опір
• Широкий діапазон робочих температур
• Тривалий термін експлуатації
Літій-залізо-фосфатний акумулятор Merlion LiFePO4 51.2V 50AH for Solar — це надійний і ефективний акумулятор, який може використовуватися в різних програмах. Він має високу щільність енергії, низький внутрішній опір і тривалий термін експлуатації. Якщо ви шукаєте акумулятор для використання в сонячних системах, ДБЖ або для зберігання енергії, то цей варіант варто розглянути.
Особливості та переваги LiFePO4:
Літій-залізо-фосфатний АКБ (LiFePO4) — сучасна акумуляторна батарея, з понад 4000 циклів заряджання-розряджання, абсолютно нечутлива до режимів хронічного недозаряджання. Має вбудовану плату керування акумуляторною батареєю (Battery Management System). Заряджається постійною напругою й постійним струмом, без стадій. На об'єктах малої енергетики в режимах постійного циклування дають змогу використовувати втричі меншу власну ємність АКБ, порівнюючи зі олив'яно-кислотними акумуляторами завдяки допустимому глибокому розряджанню до 80% (DoD 80%). Модуль має вбудований захист від перенапруг, низького заряду, підвищених струмів.
Важливо, що під час розрахунку ємності АКБ у режимі циклування LiFePO4 потрібно втричі менше ємності, ніж для олив'яно-кислотних АКБ AGM/GEL! Для прикладу, якщо раніше ви використовували свинцево-кислотний АКБ AGM/GEL 150 А·год у режимі циклування, то для його заміни Вам буде досить АКБ LiFePO4 50 А·год без втрати експлуатаційних характеристик.
Переваги LiFePO4 проти олив'яно-кислотних АКБ:
Віддають повну ємність за будь-яких струмів розряду
Заряджаються великим струмом проти олив'яно-кислотних АКБ
Не вимагають суворого алгоритму заряджання
ККД 95%
Нечутливі до режимів хронічного недозаряджання
Учетверо легший, ніж олив'яно-кислотні
10-кратна кількість циклів проти олив'яно-кислотних
Необслуговувані
Пожаро-взрывобезопасны
Тривалий термін експлуатації
Вбудована система балансування та захисту робить АКБ високонадійними
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Ємність акумулятору | 50 А. г |
| Напрацювання | 6000 циклів заряду |
| Напруга | 48 В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 80 град. |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 350 мм |
| Висота | 180 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Вага | 20 кг |
- Ціна: 31 668 ₴
- Спосіб упаковки: Паковання — картон, целофан




