
Акумулятор Merlion LiFePO4 48 V 200 AH for Solar батарея літій-залізо-фосфатна, акумуляторна Мерліон
- Готово до відправки
- Код: 18096 LFP48-200US
75 348 ₴
Опис
Літій-залізо-фосфатний акумулятор Merlion LiFePO4 48 V 200 AH for Solar — важливий елемент для забезпечення енергією твоєї техніки. Застосовується для систем безперебійного живлення, електромобілів, систем зберігання сонячної/вітрової енергії, телекомунікацій, в освітлювальному та медичному обладнанні. Цей тип акумуляторів є найкращим серед інших типів акумуляторів. Чому? А ось чому!
Особливості:
• Пожежо — вибухобезпечний у разі сильного удару, перезаряджання або замикання
• Легкий
• Має тривалий термін експлуатації
• Нечутливий до режимів хронічного недозаряджання
• Віддає повну ємність за будь-яких струмів розряду
• Заряджається великим струмом проти олив'яно-кислотних АКБ
• Не вимагає суворого алгоритму заряджання
• ККД 95%
• Модульна конструкція дасть змогу розвертати до 4 батарей послідовно й до 10 паралельно.
Характеристики:
• тип акб — літій-залізо-фосфатний
• напруга — 48 V
• ємність — 200 AH
• потужність — 9600 Wt
• внутрішній опір — ≤ 500 м Ω
• циклів розряджання — 5000
• самостійний розряд — менш ніж 3% на місяць
• струм зарядного пристрою — 20 А
• максимальний струм зарядного пристрою — 30 А
• температура заряду від 0 до 45 градусів
• температура розряду від (-20) до 60 градусів
• температура зберігання від 0 до 40 градусів
• матеріал корпусу — пластик
• розміри акб — 482x500x270 мм
• вага — 77 кг
Особливості та переваги LiFePO4:
Літій-залізо-фосфатний АКБ (LiFePO4) — сучасна акумуляторна батарея, з понад 4000 циклів заряджання-розряджання, абсолютно нечутлива до режимів хронічного недозаряджання. Має вбудовану плату керування акумуляторною батареєю (Battery Management System). Заряджається постійною напругою й постійним струмом, без стадій. На об'єктах малої енергетики в режимах постійного циклування дають змогу використовувати втричі меншу власну ємність АКБ, порівнюючи зі олив'яно-кислотними акумуляторами завдяки допустимому глибокому розряджанню до 80% (DoD 80%). Модуль має вбудований захист від перенапруг, низького заряду, підвищених струмів.
Важливо, що під час розрахунку ємності АКБ у режимі циклування LiFePO4 потрібно втричі менше ємності, ніж для олив'яно-кислотних АКБ AGM/GEL! Для прикладу, якщо раніше ви використовували олив'яно-кислотний АКБ AGM/GEL 150 А·год у режимі циклування, то для його заміни Вам буде досить АКБ LiFePO4 50 А·год без втрати експлуатаційних характеристик.
Переваги LiFePO4 проти олив'яно-кислотних АКБ:
Віддають повну ємність за будь-яких струмів розряду
Заряджаються великим струмом проти олив'яно-кислотних АКБ
Не вимагають суворого алгоритму заряджання
ККД 95%
Нечутливі до режимів хронічного недозаряджання
Учетверо легший, ніж олив'яно-кислотні
10-кратна кількість циклів проти олив'яно-кислотних
Необслуговувані
Пожаро-взрывобезопасны
Тривалий термін експлуатації
Вбудована система балансування та захисту робить АКБ високонадійними
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Ємність акумулятору | 200 А. г |
| Напрацювання | 6000 циклів заряду |
| Напруга | 48 В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 80 град. |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 580 мм |
| Висота | 270 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Вага | 77 кг |
- Ціна: 75 348 ₴
- Спосіб упаковки: Паковання — картон, целофан



